Pomůžeme vám při založení s.r.o.

Jste malý živnostník, který chce své podnikání povýšit na zcela jinou a daleko vyšší úroveň? Patříte mezi občany, kteří nejsou zrovna dvakrát silní v právní tématice, legislativě a podobných záležitostech? Netroufáte si na založení s.r.o. a hledáte vhodného partnera či společnost zajišťující provedení tohoto úkonu? Pak dále nehledejte, protože jste již nyní objevili. Je to společnost Profi-kancelář s.r.o., která je ověřeným specialistou na tuto oblast.

Právě v rámci jedinečného portfolia jejích služeb o vás bude postaráno od prvopočátku spolupráce, až do okamžiku vyřízení a založení vámi poptávané společnosti s ručením omezeným. Díky zkušenostem této firmy máte záruku, že všechny procesy proběhnout dle odpovídajících zákonů a souvisejících náležitostí při založení s.r.o.

Založení s.r.o. není složité

Pokud využijete podpůrný servis k založení s.r.o., není vaše přítomnost kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu a složení základního kapitálu společnosti vůbec potřeba. Odborníci se postarají o to, aby veškeré dokumenty k založení s.r.o byly připraveny a podány v souladu s platnou legislativou. Kromě zřízení živnostenského listu a rychlého zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku se Profi-kancelář s.r.o. postará i o přihlášení na finančním úřadu.

Jak provést založení s.r.o.

Pakliže máte zájem o vznik zcela nového podnikatelského subjektu, budou vám v souvislosti s všestranným zaměřením firmy Profi-kancelář s.r.o. poskytnuty služby na klíč. Nemusíte se tedy starat o jakoukoliv administrativu, důležité právní kroky a nekonečné obíhání nejrůznějších institucí. Vzhledem k tomu, že nedisponujete odpovídajícími znalostmi z tohoto segmentu, je lepší přenechat veškerou iniciativu při založení s.r.o. právě výše zmíněnému odborníkovi. Toto řešení vám umožní nabýt svoji vysněnou společnost během několika dnů.

Bližší informace o založení s.r.o. získáte na webu společnosti www.profi-kancelar.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup