Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

Přezouvání pneu Praha 5, 6, 7

Chcete být správně připraveni ať už na zimní či letní sezónu? Tak to jste zde na správném místě. V pneuservisu Ventilek a Dušička nemarníte čas zbytečným čekáním než se vám někdo začne věnovat. U nás je kvalita a spokojenost zaručena. Ventilek a Dušička člen FIRSTSTOP Váš pneuservis pro Prahu 5,6 a 7

Jak poznám že si mám nechat pneumatiky přezout na nové

Pokud jste z Prahy 5, 6 nebo 7 není nic snazšího než navštívit pneuservis Ventilek a Dušička, kde vám vždy ochotně a profesionálně poradíme. Nyní vám zkusíme dát alespoň pár rad, jak poznat kdy vaše pneu mají po životnosti.

1. Kontrolujte hloubku dezénu pneumatik

Hloubku dezénu můžete velmi snadno sledovat pomocí vlisované značky TWI (indikátor opotřebení). Tuto značku naleznete v rameni běhounu kde jsou vlisované značky TWI. Guma je sjetá, když TWI indikátor splývá s okolním dezénem.

2. Kontrolujte stáří pneumatik

Pneumatiky by neměly být straší než 5 let. Po této době se výrazně snižují její schopnosti.

Na co si dát při přezouvání pozor

· Vybavení pneuservisu

Pneuservis Ventilek a Dušička má vyškolený personál a je vybaven kvalitním zařízením, které je nezbytné k přezouvání a vyvážení pneumatik.

· Vyvážení disků

Při každém přezouváním je zapotřebí disky vyvážit. Právě nevyvážené disky mohou ohrozit bezpečnost vozidla.

  • Co nevyvážená kola mohou způsobit

Nevyvážená kola mají za následek sníženou bezpečnost vozidla, způsobují vibrace a vedou k rychlejšímu opotřebení čepů a komponentů řízení.

· Výměna ventilku

Ventil je velmi důležitý prvek, který udržuje předepsaný tlak v pneumatikách. V pneuservisu Dušička měníme ventil při každém zásahu na pneumatice.

· Dotahování pneumatik momentovým klíčem

V pneuservisu Ventilek a Dušička dotahujeme a kontrolujeme šrouby pomocí momentových klíčů. Důvodem je především vaše bezpečnost.

Zaujaly jsme vás

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přezutí pneumatik a nacházíte se na Praze 5, 6, 7 neváhejte nás kontaktovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup