Vlasy, účesy a péče o ně

Vlasy a účesy jsou záležitostí každého člověka. Není tedy neobvyklé, že se o ně zajímá spousta lidí. Málokdo však ví, jak o své vlasy pečovat, jaký účes se mu hodí a pasuje například k barvě pleti nebo k proporcím obličeje, a kde tyto informace hledat. Prozradíme vám zajímavé webové stránky, kde toto všechno a ještě víc najdete a kde vám poradí.

První z nich je LosHairos.com

Web LosHairos.com je zaměřený jenom na účesy. Najdete tu proto články o různých typech účesů, o péči o vlasy, tipy a triky, návody jak na účesy a pod. Autori nenechávají bokem žádné témata, tak se tu nacházejí i informace o retro účesech, účesech pro subkultury naší společnosti, kupříkladu pro punkeři, zastánce emo, rockabilly a pod.

Druhá je Kultmódy.com

Na web servru Kultmody.com jsou informace zejména o módě a módních doplňcích, najdete tu však i užitočné informace ze světa kadeřnictví, vlasů a účesů. Jestli hledáte dámské účesy nebo pánské, máte možnost prohlédnout si články na obě témata, protože se zde nalézájí užitečné informace řazeny do kategorií zvlášť pro dámské účesy a vlasy pro ženskou populaci a zvlášť pro pánské účesy pro mužskou část populace naší republiky.

Kdyby jste chtěli poznat více stránek, stačí je dohledat přes Google nebo Seznam, no myslím, že na výše zmíněných najdete vše, co by ste potřebovali. A kdyby ne, zajděte za svým kadeřníkem nebo kadeřnicí do kadernického salonu, kde vám zajisté poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup