S virtuální kanceláří ušetříte peníze

Menší podnikatelé a živnostníci si často stěžují, že nemají na svých dokumentech prestižní sídlo, například v Praze. Každý dobře ví, že  je lepší mít sídlo v hlavním městě nebo jeho blízkém okolí a nikoliv v zapadlé vesnici či malém okresním městě. To vše se dá vyřešit velmi jednoduše a to tak, že své sídlo umístíte do virtuální kanceláře. Na zřízení virtuální kanceláře vynaložíte jen minimální náklady a přitom získáte prestižní adresu v Praze a především naprosto jasně dané, minimální fixní náklady na její provoz. 

Jednotlivé nabízené programy

  • MINI-SÍDLO (základní program)
  • PROFI-SÍDLO (standardní program virtuální kanceláře)
  • PROFI-KANCELÁŘ (virtuální kancelář pro náročné klienty)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)

Výhody virtuální kanceláře Praha

Mezi hlavní výhody je, že ušetříte peníze. Nemusíte totiž zbytečně platit například za účetního, asistentku, či marketingového kreativce. Všechny tyto činnosti vám také zajistí virtuální kancelář. A nejen to. Již základní varianta balíčku virtuálního sídla zahrnuje kompletní servis: kontaktní adresu či sídlo společnosti, vlastní pevnou telefonní linku, neomezený příjem a přeposílání korespondence, možnost využití vybavené zasedačky k jednání s úřady či klienty. Naší virtuální kancelář si můžete objednat v centru Prahy, např. na Praze 1, Praze 2, Praze 3. Levnější varianta je možná na Praze 9. Vaši zákazníci za vámi „na dobrou adresu“ mohou přijít bez ohlášení a naši pracovníci virtuální kanceláře se jim budou věnovat.

Informace o aktuálních podmínkách virtuální kanceláře Praha získáte na zákaznické lince 800 880 110, nebo na webových stránkách společnosti Profi-kancelář s.r.o. www.profi-kancelar.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup