Jiná forma nebankovní půjčky

Nebankovní segment se v poslední době poměrně rychle rozrůstá. Mohou za to do určité míry i pokulhávající služby některých bankovních institucí. Co jsou nebankovní půjčky, není pravděpodobně třeba komukoliv vysvětlovat. Možnost získat peníze podstatně rychleji a bez náročné byrokracie, nežli v klasickém bankovním domě.

Věděli jste však, že k penězům existuje ještě rychlejší cesta, navíc, když je vaší domovinou Praha, Brno, Teplice nebo Moravská Ostrava? Jestliže nemáte vůbec tušení, o jaký finanční produkt jde, rádi vás s ním seznámíme.

Autozastavárna Praha a okolí

Ano, možná jste o tomto pojmu již někde slyšeli. Je to profesionální autozastavárna, v tomto případě jednička na tuzemském trhu. Firma, která vám půjčí v hotovosti během pár minut s tím, že budete ručit svým vlastním vozidlem.

Pakliže se ale obáváte, že se bez vozu několik následujících dnů neobejdete, nezoufejte. Nemusíte volit službu Money & Store, ale zvolíte si produkt Money & Drive. Zástava vozidla bude vypadat tak, že daný automobil můžete nadále využívat.

Toto ručení upadá v okamžiku, kdy splatíte zapůjčenou sumu včetně úroků. V tomto směru se těšte na denní úročení, což je výhodné v tom, že platíte pouze za dny, kdy dlužíte.

Jaké jsou klady zástavy vozidla?

O bleskovém vyplacení finančních sum jsme se zmínili. Nyní je třeba uvést ostatní výhody, jimiž se pyšní Autozastavárna Praha a okolí.

  • Bez zbytečného papírování
  • Není lustrována vaše osoba z pohledu bonity
  • Získat lze až 80 % hodnoty automobilu
  • Ručit lze také motocyklem, lodí nebo letadlem

Diskrétní a bezpečná cesta k penězům prezentuje potřebnou flexibilitu. Její součástí je mimo jiné i odborné finanční poradenství, jež vám může pomoci v nepříjemných životních situacích.

Potřebujete konkrétní částku rychle a neodkladně? Pak neotálejte, Autozastavárna zastavuz.cz je připravena vám pomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup