Firemní kurzy angličtiny Praha – jedinečný firemní benefit

Mnohé firmy se v poslední době předhánějí v počtu benefitů, které nabízejí svým zaměstnancům. Patří mezi ně i výuka cizích jazyků. Častokrát však zaměstnanci projdou standardní výukou – například anglického jazyka, aniž by to na jejich znalostech a dovednostech zanechalo nějaké stopy. Pokud hodláte svým zaměstnancům poskytnout benefit ve formě studia anglického jazyka v roce 2017, vsaďte na dynamickou a přirozenou výuku v souvislostech, při které se vaši zaměstnanci budou moci bavit a vzájemně poznat. Vyzkoušejte firemní kurzy angličtiny Praha! Vaši zaměstnanci se budou moci těšit na ucelené kurzy pro každou jazykovou úroveň a využívat i sesterskou aplikaci jazykové školy Praha Mooveez – Angličtina s filmem.

Kurzy angličtiny Praha – různé úrovně, různá zaměření

Kurzy angličtiny Praha, které nabízí jazyková škola Praha – Stories, se odehrávají na všech úrovních a mohou být různě zaměřené. Můžete se tak zapojit do skupinových kurzů, individuálních kurzů angličtiny Praha, kurzů obchodní angličtiny, kurzů angličtiny s filmy. Můžete se účastnit nejrůznějších workshopů a skupinových konverzací, abyste se procvičili v určených tématech, zvýšili svoji slovní zásobu a naučili se pohotově reagovat.

stories-04

Skype – plnohodnotná alternativa kurzů angličtiny naživo

Potřebujete se dobře připravit na zkoušky z angličtiny a nestačí vám k tomu běžná školní výuka? Potřebujete si vylepšit obchodní angličtinu nebo alespoň díky pravidelným konverzacím udržovat stávající úroveň vaší angličtiny? Nemáte čas ani chuť účastnit se skupinových či individuálních kurzů výuky anglického jazyka v kamenných prostorách? Zůstaňte klidně doma a spolehněte se na výuku angličtiny přes Skype! Angličtina přes Skype je plnohodnotnou alternativou kurzů naživo v jazykové škole Praha – Stories.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup