Aplikujte botox – a problém bude vyřešen

 

Zdá se vám, že přišel čas, kdy je třeba dát vale vráskám v oblasti mezi obočím, na čele obecně, kolem očí, anebo kolem horního rtu? Vyzkoušejte vyhlazení vrásek pomocí botoxu. Aplikace botoxu dnes patří mezi nejbezpečnější a nejčastější estetické zákroky, které mají navíc okamžitý efekt. Již dva až pět dnů po aplikaci budou vaše vrásky vyhlazené. Botox Praha vám garantuje, že vaše glabela, vaše mračivky, oční vějířky ani vrásky horního rtu se po dobu tří až šesti měsíců znovu neobjeví. Botox si můžete nechat aplikovat také v případě nadměrného pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech.

Dejte neposlušným chloupkům vale – volte depilaci cukrovou pastou

Mít čelo, okolí očí a rtů bez vrásek, a přitom nemít díky neposlušným chloupkům hladkou pokožku, není zrovna cool. Zvláště v létě, kdy bazény a mořské pláže přímo zvou k tomu, abyste, dámy, ukázaly své hlaďoučké nožky i další partie těla. K odstranění chloupků se dnes používají různé metody. Jedná se například o IPL epilaci, laserovou epilaci, depilace horkým voskem nebo depilaci cukrovou pastou. Obě posledně jmenované, tedy depilace horkým voskem a depilace cukrovou pastou Praha je možno provádět v kterémkoli ročním období, to znamená celoročně. Skvěle si poradí zejména s chmýříčkem a šedivými chloupky, tedy chloupky bez pigmentu. Neváhejte svůj problém řešit okamžitě.

Obtěžují vás znaménka? Pryč s nimi!

Když už chcete být krásné a krásní (muže nesmíme opomíjet), vyzkoušejte také stoprocentní přírodní estetické ošetření – plazmaterapii. Plazmaterapie Praha vám nabízí odstranění vrásek, odstranění kruhů pod očima, omlazení a regeneraci.

Nenechte se trápit ani svými znaménky. Odstranění znamének není bolestivé a provádí se až po jejich předchozím důkladném vyšetření. Odstranění znamének Praha – profesionální ošetření.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup