Originální dřevěné hodinky pro dámy i pány

Hodinky nosí spousta lidí z jednoho prostého důvodu. Chtějí vědět, kolik je aktuálně hodin. Dále jsou tu však tací, kteří k výběru hodinek přistupují i z jiného úhlu pohledu. Tento produkt pro ně prezentuje módní doplněk. Ozdobu ruky, jež se hodí k tomu či onomu ošacení.

Pakliže se řadíte k druhé popisované skupině lidí, určitě vás osloví dřevěné hodinky pánské a dámské. Ty představují něco nového, originálního a vězte, že i nepřehlédnutelného. Pokud jste o dřevěných hodinkách doposud neslyšeli, přinášíme vám bližší informace.

Ručně vyráběné dřevěné hodinky

Jak už asi správně tušíte, hlavním výrobním materiálem tohoto sortimentu je dřevo. A to ne ledajaké. Voleny jsou dřeviny kvalitní a tvrdé, což se mimochodem promítá do celkové odolnosti dřevěných hodinek. Nejpoužívanější je dřevo ebenové, teakové, bambusové a javorové. To musí být dostatečně vyschlé. Zpracování dřevěných hodinek může trvat až tři dny.

Ze dřeva je zhotoveno tělo hodinek, do kterého je vložen hodinový strojek. Samotný ciferník nabývá nejrůznějších podob. Spokojit se nemusíte pouze s klasickými ručičkami, ale také s originálním zobrazením času.

Součástí výrobků jsou bezpochyby i pásky. U nich pochopitelně dřevo očekávat nemůžete. V tomto případě jsou aplikovány textilní a kožené materiály odlišných barev.

Dřevěné hodinky jsou o stylu a eleganci

Rozhodnete-li se investovat do tohoto produktu, pak to nebude jistě jenom kvůli tomu, abyste věděli, kolik je hodin. Dřevěné hodinky dámské a pánské se zároveň přetransformují do módního doplňku, jehož budete využívat každý den.

Nemusí to být pouze na společenské události a v práci, ale v podstatě kdekoliv. Dřevěné hodinky jsou zkrátka určeny pro každodenní a celodenní nošení. Záleží pouze na vás, jaký máte stylu a jakému provedení dáte přednost. Každý model lze samozřejmě kombinovat s vybraným oblečením.

Ostatně, dřevěné hodinky díky jejich nízké hmotnosti v podstatě neucítíte na ruce, tak proč byste je neměli stále při sobě?

Dřevěné hodinky za skvělé ceny

Podlehněte kouzlu tohoto propracovaného a působivého doplňku a vybírejte pouze kvalitní kousky s dlouhou životností a dokonalým zpracováním. Zaměřit byste se měli na výrobky Bobo Bird, jež patří k těm prověřeným. Nápomocen vám v tomto směru bude internetový obchod DreveneHodinky.eu, v jehož bohatém produktovém portfoliu si dokáže vybrat naprosto každý.

Nízké pořizovací ceny, působivý vzhled, odlišné barevné vyhotovení a použití různých dřevin. To je sortiment, který máte nyní na dosah ruky. Stačí si pouze vybrat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup