Bezkontaktní mytí přinese výhody klientům i jeho majitelům

Stále častěji nyní v létě odpovídáte klientům na dotaz, zda neuvažujete o poskytování služeb v oblasti mytí aut? Ačkoliv letošní léto se pomalu přehupuje do své druhé poloviny, na inovaci není nikdy pozdě. Navíc červencové počasí připomínající podzim nutí řidiče častěji použít bezkontaktní mytí aut.

Proč pořídit právě samoobslužné ruční myčky?

Sázkou na jistotu se pro Vás může stát mytí aut v bezkontaktní myčce od společnosti BKF CarWash. Nejčastěji se s nimi můžeme setkat v menších až středně velkých obcích. Obvykle jsou součástí venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Jako doplňková služba se objevují u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a u pneuservisů. Bezkontaktní myčky získávají čím dál tím více na popularitě také díky mycím programům. U modulárních mycích boxů společnosit BKF CarWash lze použít až šest mycích programů. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz. Ty se postarají o důkladné odstranění veškerých nánosů špíny a nejrůznějších nečistot.

Jaké výhody přináší bezkontaktní mytí klientům?

Společnosti BKF CarWash pro své klienty připravila řadu výhodných programů. Jedním z nich je možnost po použití samoobslužné ruční myčky zaplatit bezhotovostně. To umožňuje zákazníkovi zaplatit kartou, aniž by musel dopředu myslet na to, zda má u sebe potřebnou hotovost. Pravděpodobně to znáte velmi dobře sami, jedete autem na nákup nebo vyzvednout děti z kroužků a cestou Vás napadne, že byste se mohli stavit umýt Váš vůz. Díky bezhotovostní platbě se tak nebudete muset dále zdržovat zastávkou u bankomatu, abyste mohli zaplatit hotovostí. Majitelé služební vozidel mohou čerpat také výhody BKF věrnostního programu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup