Dětská hřiště volají

Sluníčko začíná vystrkovat své hřející paprsky. Děti již netrpělivě očekávají dětská hřiště, kterých po celé České republice stále přibývá. A to je dobře. Jakmile se lavičky a písek trochu prohřejí, na dětských hřištích Praha a dalších dětských hřištích v rámci České republiky se rozezní dětské štěbetání a dětský smích.

Časně jarní období je jak dělané i pro plánování výletů

Třeba těch víkendových. Do letní dovolené je ještě daleko, ale tip na výlet do Českého Švýcarska určitě přijde vhod. A můžete vyrazit třeba hned příští víkend. Při návštěvě pískovcových a mnohých dalších skalních oblastí můžete obdivovat rozmanité a nezřídka i velice působivé přírodní výtvory. Určitě vás upoutají proděravělé skály, pro něž se v odborné literatuře používá pojem skalní perforace. Skalní brány, okna, tunely, mosty a oblouky budou milovat především vaše děti, které na výlet do Pravčické brány určitě dlouho nezapomenou.

Opravdu je z čeho vybírat

I když Pravčická brána patří k největším skalním mostům v Evropě, rozhodně neprohloupíte, když kromě tipů na výlet do Českého Švýcarska prozkoumáte také tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava nebo tipy na výlet Praha, s nimiž se můžete seznámit na portále venkazdyden.cz. Co třeba taková Praha!

Návštěva pražských parků určitě stojí za to

Každý, kdo se vydá poznávat naše hlavní město, nevynechá většinou Pražský hrad, Staroměstské náměstí nebo třeba zoologickou zahradu. Pokud si tipy na výlet Praha pečlivě prozkoumáte, může vás nalákat také park U Zahrádkářské kolonie na Praze 4, les Kamýk na Praze 4 nebo třeba DinoPark v Praze 9. Parky většinou nabízejí příjemná, udržovaná a klidná místa. V některých z nich se nacházejí i dětská hřiště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup