zubni implantaty1

Návštěva dentální hygieny Praha – zdraví vašich zubů a dásní

Lidé si občas pletou návštěvu na dentální hygieně Praha se zkrášlovací procedurou. Ta je sice také na pořadu dne, ale není prvořadá. Dentální hygiena na stomatologii Praha je totiž v prvé řadě léčebný zákrok, který na dentální hygieně Praha 2 provádí dentální hygienistka. Dentální hygienou se odstraňují zejména příčiny zánětu dásní a parodontitidy. V minulosti se nevěnovalo dentální hygieně tolik pozornosti jako dnes. Proto mnoho lidí, zejména ve starším středním věku (tj. po padesátce) přicházelo o zuby. A protože zubní implantáty Praha tehdy ještě zdaleka nebyly tak dostupné jako dnes, museli se spokojit s vyndavacími zubními protézami. Dnes je naštěstí situace jiná a zubní implantáty Praha dokážou ztrátu zubu či zubů vyřešit. Vždy vás to však bude stát více, než pravidelná a pečlivá péče o zuby a ústní dutinu.

Nejlepší je prevence

Při návštěvě dentální hygieny Praha odbornice nejprve zhodnotí úroveň hygieny vaší ústní hygieny. Pokud vám již krvácejí dásně, znamená to, že zánětlivé procesy v ústní dutině nabraly na síle. V takovém případě může být odstraňování zubního kamene a plaku doprovázené silnějším krvácením. Kromě toho bývají zanedbané dásně bolestivé a citlivé. Ideální je proto nečekat na takový akutní stav a navštěvovat dentální hygienu Praha 2 preventivně – nejméně dvakrát ročně. Ideální je návštěvu dentální hygieny Praha konzultovat v zubní ordinaci Praha.

Používejte správné mezizubní kartáčky

V pečlivém čištění zubů pak pokračujte i doma, abyste nemuseli stomatologii Praha 2 a svého zubaře Praha 2 navštěvovat častěji než při preventivních prohlídkách. Pamatujte i na pečlivé čištění mezizubních prostor. Na vyčištění mezizubních prostor se používají tzv. mezizubní kartáčky správné velikosti. Šířka mezizubního kartáčku musí vyplnit celý mezizubní prostor. Čištění mezizubních prostor je velmi důležité, neboť většina kazů vzniká právě v těchto místech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup