S kozenym motylkem na krku srset vtipem a dobrou naladou

S koženým motýlkem na krku, sršet vtipem a dobrou náladou

Být vtipným mužem se smyslem pro humor je pro ženy při výběru partnera velmi důležité. Možná úplně stejně důležité, jako opravdová elegance lva salonů. Pánský kožený motýlek je pro mnohé dámy stejně důležitý jako dobrota a obětavost muže. Pokud si opravdový lev salonů oblékne koženého motýlka a outfit doplní koženými doplňky Capone, například koženou peněženkou Capone a koženým opaskem Capone; pokud bude navíc vtipný, zábavný, pohodový, společenský, uvolněný, sebevědomý, rozhodný, milý a pozorný, může si být jistý, že ženu, dívku, která se mu líbí, “uloví”.

Jaké muže ženy opravdu nesnášejí?

I kdyby byl chlap ustrojen v krásném obleku doplněným koženým motýlkem, i kdyby měl v ruce koženou peněženku Capone a v kalhotech kožený opasek Capone, pokud bude egoista a sobec, málokterá žena si ho zvolí za partnera. Dobře si to pánové zapamatujte!

Jak dovést outfit k dokonalosti?

Jedním ze způsobů, jak sladit outfit (svatební, společenský, slavnostní) k dokonalosti, je výběr správné kravaty či koženého motýlka. Nejlepší barevné volby jsou odstíny modré, krémové a hnědé, vždy je ale třeba myslet především na to, aby kravata či motýlek ladily jak se zbytkem oblečení, tak i se stylem společenské události. Pokud zvolíte kravatu, pozor na

její správnou délku. Měla by zakrývat sponu koženého opasku Capone. Pokud dáte přednost pánskému koženému motýlku (kožené motýlky pro otce, kožené motýlky pro syna), rozhodně myslete i na další kožené doplňky z eshopu levsalonu.cz, například kožené doplňky Capone, kožené opasky Capone a podobně.

V případě koženého opasku Capone je zde ještě varianta, opasek si nebrat. A to v případě, že kalhoty perfektně padnou. Někdy totiž opasek (jakýkoliv) může zkazit celkový dojem perfektně padnoucího oblečení. V případě, že se pro kožený opasek Capone rozhodnete, slaďte jej barevně s botami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup