firemnikrabicky

Originální dárek v krabici: Hodí se na svatbu, pro klienta i novorozence

Přemýšlíte, čím během nacházejících Vánoc obdarovat významné firemní klienty nebo obchodní partnery? Čím potěšit zaměstnance a kolegy? Nebo s jakým dárkem dorazit na oslavu narozenin, svatbu, či stále oblíbenější baby shower party? Máme pro vás tip na originální dárek, který můžete přizpůsobit aktuální situaci i osobě obdarovaného.

Originální krabička s výbavou pro miminko

Jste pozvaní na baby shower party nebo rovnou oslavu u příležitosti narození nového člena rodiny? Pokud hledáte originální a přitom praktický dárek, vsaďte na originální dřevěné krabičky, které můžete naplnit výbavičkou pro miminko, či dalšími drobnostmi. Umístit do ní můžete třeba monitor dechu, nahřívacího a hrajícího plyšáka, dětské bodyčko, bryndáček, dudlík, krém proti opruzeninám, deky na přebalování, klip na kočárek nebo pár hraček a kousátek.

Dárková krabička pro významné obchodní partnery

Skvělým vánočním dárkem pro významné klienty a obchodní partnery je i dřevěná krabička naplněná luxusními dobrotami a lahvinkou něčeho dobrého. Do krabičky můžete umístit pár vybraných pralinek, luxusní králičí teriny, husí foie gras, řecké nebo španělské olivy, trvanlivý fuet, sušené nebo kandované ovoce, dobré víno nebo menší lahvinku kvalitní whisky, bourbonu nebo kubánského rumu.

Vzpomínková krabička pro novomanžele

Dostali jste pozvání na svatbu? Pokud si budoucí novomanželé vyloženě nepřejí tři varné konvice, keramické jeleny nebo skleničky, udělejte jim radost originální dřevěnou krabičkou, do které umístíte vzpomínky na společně strávená léta ve formě fotek, suvenýrů z cest nebo pohledů a dopisů a navrch klidně třeba obálku s nějakou tou korunou.

Originální vánoční dárek pro kolegy

Podobně jako u významných obchodních partnerů budete pravděpodobně řešit také vánoční dárky pro vaše kolegy. I v tomto případě jim můžete věnovat originální dřevěnou krabičku plnou dobrot nebo třeba symbolických maličkostí (plecháček, skládací deštník, psací blok a propiska, víno apod.) s logem vaší firmy. Bohatou nabídku dřevěných krabiček a dalších originálních dárků i dekorací, najdete na webu firemnikrabicky.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup