Výborné vtipy pro zasmání

Rádi se smějete a hledáte nějaké stránky, kde vám to bude umožněno? Pak musíte spatřit náš web, kde je obrovská a rozsáhlá nabídka nejrůznějších vtipů, které jsou přehledně rozděleny podle žánrů. Můžete vybírat vtipy dle oblíbenosti, nebo podle data a také dalších parametrů. Samozřejmě neustále doplňujeme nové vtípky, což nám umožňují i naši pilní čtenáři a nadšenci, kteří dokážou vtipy také psát. Napsat vtip s pointou to není nic snadného, proto si každého takového příspěvku velice vážíme. Nechcete to také zkusit? Třeba v sobě objevíte skrytý talent.

Vtipy o doktorech se neztratí

Již dlouhodobě jsou oblíbené vtipy o doktorech. I těch nabízíme obrovské množství, takže se bude smát celá nemocnice. Tyto vtipy se líbí především zdravotním sestrám, pacientům, ale i samotným doktorům, o kterých je známo, že si ze sebe dokážou i vystřelit a recese jim rozhodně není cizí. Doktorský vtip je inteligentní, pointa je propracovaná a kdo má tyto vtipy rád, rozhodně má u nás z čeho vybírat. Stojí to alespoň za zkoušku, uvidíte, jak od nás odejdete rozesmátí.

Obrovský zájem o vtipy o blondýnkách

Obrovský zájem projevují naši čitatelé a uživatelé především o vtipy o krásných blonďatých stvořeních, kterým není dáno zase tolik inteligence. Je to samozřejmě jen v literární rovině a ne vždy je pravdou, že blondýna musí být s prominutím přihlouplá. Z mnohdy velmi kuriózních životních situací, při nichž jsou v hlavní roli právě blondýnky, vychází také naše vtipy o blondýnkách, které jsou často založeny na skutečných mini příbězích.

Kameňáky nemusí být vždy suché

Suchý humor a kameňáky rozhodně patří neodmyslitelně k dnešní době, ikdyž někdo je nepovažuje za seriozní vtipy. Zcela jistě se zde i seriozní a také s propracovanou pointou najdou, chce to trochu citu pro takový žánr humoru. Nejvíce se kameňáky asi v poslední době proslavili díky filmům Zdeňka Trošky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup