Ochutnejte kousek Moldávie prostřednictvím vín

Velkoobchod s vínem Gosmit s.r.o. je firmou, která k nám dováží lahodná vína z Moldávie. Jsou dodávána buďto ve velkém množství v cisternách, nebo v balené formě v takzvaných Bag in Boxech, nebo rovnou v lahvích. Velkoobchod vína Gosmit dováží jen ty nejkvalitnější moldavské odrůdy, za samozřejmost můžete považovat to, že než si víno objednáte, budete ho moci ochutnat.

Díky dlouhodobé spolupráci s moldavskými vinaři se budete moci spolehnout na vysokou kvalitu, ale také na tu nejnižší možnou cenu. I ta pro vás může být velkým lákadlem v případě moldavských vín, neboť patří k těm nejnižším. To ovšem na kvalitě moldavského vína nic nemění, zůstává skvělá.

A co tedy může nabídnout velkoobchod vínem Gosmit?

  • Mnoho zkušeností s víny
  • Skvělou znalost moldavských odrůd
  • Individuální přístup ke všem klientům
  • Flexibilita

U flexibility této společnosti se na chvíli zastavme, neboť nebude od věci trochu si ji osvětlit. Spočívá v tom, že vše je dojednáno předem a objednávka je splněna v co nejkratším čase. Jinak řečeno, pokud o nějaké odrůdě moldavského vína toužíte, můžete si ji objednat, bude vám dodána zaručeně včas. Za zmínku stojí, že v Moldávii se v současnosti pěstuje přes 30 hlavních odrůd, z nichž každá má něco do sebe.

Kagor Pastoral

Víno z Moldávie Kagor Pastoral je specialitou společnosti Gosmit. Vyrábí se z Cabernetu Sauvignon, což je odrůda s plnou chutí a s náznakem švestek či chuti čokolády. Moldavská červená vína jsou špičkou a mají osobité vlastnosti, což platí o Kagoru dvojnásobně. Hodí se především pro zvláštní chvíle a příležitosti, můžete ho darovat příteli nebo rodinnému členovi, určitě nezklamete. Vinotéka Kralupy nad Vltavou je připravena dát vám ochutnat z tohoto lahodného moku. Uvidíte, že si červené i bílé moldavské víno zamilujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup