Centrum pro myslivost a lovectví

iMyslivost.cz je velký portál o myslivosti a lovectví nejen v České republice, ale i ve světě. Pro své uživatele nabízí plno článků s mysliveckou tématikou, myslivecké zásady, diskusi i audio-vizuální doprovod. Bere si za cíl vytvořit ucelenou galerii loveckých zážitků a úlovků.

Rychlou a pohodlnou registrací získáte benefity ve stylu vkládání článků, videí, fotografií nebo příspěvků na nástěnku, čímž pomůžete dotvářet tento myslivecký portál. Hodnocením fotek a videí uživatelů s tématikou myslivectví a lovectví dáte najevo své zaujetí mysliveckou tématikou. Propracované diskusní fórum dává možnost všem milovníkům myslivectví a lovectví, sdílet své názory, případně konfrontovat ty, se kterými nesouhlasí. iMyslivost.cz si zakládá především na mysliveckém desateru, které pokládá morální a etické zásady správného myslivce. Naleznete zde i harmonogram s časovými horizonty, kdy je nejlepší lov specifické zvěře. Na iMyslivost.cz se pořádají i různé soutěže, kde výhra opět odpovídá dané tématice. Výhra tak může být například myslivecké pouzdro. Mezi články převládají dlouhodobé seriály o určitých tématikách, například o oborách. Pokládají praktické informace pro lovce, kteří mají zájem zde lovit. Audio-vizuální galerie obsahující myslivecké fotografie a videa, má vysokou informativní hodnotu z prostředí myslivectví a lovectví. Svým počtem dodává na rozmanitosti a různorodosti tak, že si každý vybere, o co má zájem. Galerii mysliveckých videí naleznete na imyslivost.cz/videa.php.

Ač jste či nejste myslivec nebo lovec, iMyslivost.cz si zamilujete. Interaktivní, diskusní portál s praktickými, užitečnými radami a informacemi o myslivectví a lovectví, lze jen těžko hledat někde jinde. Na závěr první z mysliveckého desatera: Buď vždy, všude a za všech okolností myslivcem tak, jak zákon, předpisy a myslivecké zvyky káží a jak jsi v nich vychováván a poučen byl!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup