Vydává motor vašeho auta divné zvuky? Zvýšila se skokově spotřeba paliva a vůz ztrácí výkon? To vše je neklamný signál, že byste měli nechat vyměnit vstřiky. Ale kde hledat?

Na nic nečekejte. Jakmile se začne vaše auto chovat nestandardně a vy si všimnete charakteristického rachotivého zvuku, nadměrného kouření nebo zaznamenáte zvýšenou spotřebu, na vině bude pravděpodobně právě vstřikovač. Závada vstřikovače ale není jen o spotřebě paliva, v krajním případě může vyústit až do propálení motorového pístu.  Jak určitě víte, návštěva autorizovaného servisu vám udělá pěkný průvan v peněžence. Mnoho řidičů proto zvolí spíš nákup repasovaných dílů. Repase vstřiků ale nyní už nemusí být jediným řešením problému s naftovým motorem vašeho auta.

Inzertní server Autopes.cz přišel na trh s novinkou a nabízí prodej nových i repasovaných vstřiků na všechny značky naftových aut. A navíc, ceny originálních vstřikovačů na tomto serveru se pohybují lehce nad cenami za repasi. Koupí nového vstřiku tak můžete výrazně ušetřit, zajistí Vám přitom až desítky tisíc najetých kilometrů navíc. Tuto nabídku tak určitě doporučujeme vyzkoušet!  Autopes.cz dodává vstřikovače od renomovaných firem, jako jsou například BOSCH, DASIS a DENSO s garancí kvality a nejnižší ceny na trhu. Nové vstřikovače vám pak rozhodně poslouží déle než ty repasované. U nového zboží zajišťuje Autopes.cz dvouletou záruku, na použité díly pak máte 14tidenní záruku na vyzkoušení. Tento portál umožňuje pohodlné vyhledávání podle modelu a typu motoru vašeho vozu a je přístupný pro všechny uživatele. Kromě vstřiků ale můžete využít i možnost profesionální repase od firmy BOSCH servis, na kterou dostanete záruku dvanáct měsíců.

V průběhu roku pak spouští tento web i další vyhledavač, kromě vstřikovačů zde budete moct stejně snadno vyhledat i vhodnou autobaterii.

Zásadní věcí u pořízení nové autobaterie je to, že v e-shopech jsou prezentovány všechny možné i nemožné parametry, ale ta nejpodstatnější informace, jestli je zrovna tato konkrétní baterie vhodná váš vůz, často zcela chybí. S tou první věcí asi nic neuděláme, snad jen to, že bychom mohli dát šanci výrobcům, kteří nedisponují nejzvučnějším a nejznámějším názvem, ale zato jsou schopnými výrobci těchto baterií. Se snadným vyhledavačem na Autopsovi se však zákazník bleskově dostane k tomu, co skutečně hledá: zakoupení baterie podle typu auta za nejlepší možnou cenu.

Chcete-li si vše řádně promyslet a zjistit, jak to celé funguje, navštivte: https://vstriky.autopes.cz, kde můžete vyhledávat dieselové vstřikovače i autobaterie podle modelu a motorizace a vybrat si variantu reflektující vaši momentální situaci. Mrkněte na Autopsa, neutrácejte za vaše auto víc, než je nutné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup