Uspořádejte společenskou akci v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově

Svatbu, catering, oslavu, party, konferenci, kongres, gala večeři, raut, ples, svatební obřad, firemní akci, koncert, kulturní akci, společenskou akci a další můžete uspořádat či prožít v nádherném prostředí Zámecké jízdárny na zámku Český Krumlov v Jihočeském kraji. Zámecká jízdárna se nachází nedaleko barokní zahrady. Samotný objekt jízdárny zahrnuje sál, foyer s barem, respirium, šatny pro veřejnost i účinkující, zázemí pro catering a prostorné parkoviště. Neváhejte a objednejte si tento multifunkční prostor právě pro svou společenskou nebo soukromou akci.

Je libo banket, raut, koktejl, zahradní party, číše vína či jiná forma cateringu?

Pokud se chystáte pořádat společenskou nebo soukromou akci, pravděpodobně ji budete plánovat s občerstvením. V případě, že se módní přehlídku, show, výstavu, vernisáž, maturitní ples, školení či lékařskou konferenci rozhodnete uspořádat v Českém Krumlově v Zámecké jízdárně, můžete si k tomu objednat jakoukoli formu cateringu – klidně i jako dobovou hostinu nebo grilování.

Když taneční kurz, tak jedině v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově

Auviex, s. r. o. (umělecká, produkční a cateringová agentura) pro vaši akci zajistí profesionální produkční a konferenční služby včetně všech forem cateringu. Uspořádejte pro své zaměstnance slavnost jako odměnu za dobrou práci. Pozvete je do Českého Krumlova na divadelní představení do otáčivého hlediště a spojte tento kulturní zážitek s gastronomickým zážitkem a tancem, k němuž zahraje vybraná kapela nebo DJ. Pro větší akci si zamluvte sál Zámecké jízdárny, menší akce se může odehrávat ve foyer nebo v respiriu. Kontaktujte jmenovanou uměleckou produkční a cateringovou agenturu a domluvte se na obchodních prostorách a dalších podmínkách celé akce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup