Půjčovna dodávek FORD TRANSIT

Naše služby půjčovny dodávek

Zaměřuje se na krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 t.

Pyšní se skvělým vozovým parkem a příznivou cenou. Půjčujeme dodávky nejen podnikatelům ale i soukromým osobám za účelem, stěhování nebo převezení většího nábytku.

Příznivá lokalita půjčovny dodávek

Najdete nás, v Praze 9 na ulici Obchodní. Poskytujeme službu nejen v lokalitě, kde sídlíme ale i v okolí. Po domluvě vyjdeme všem zákazníkům vstříc.

Pečujeme o zákazníky

Naší hlavní prioritou jsou spokojení zákazníci. Stále se snažíme zlepšovat naše služby, aby byli zákazníci spokojení. Proto jsme zvolili příznivou otevírací dobu, každý den od 8 – 21 hodin. Pokud vaše půjčení spěchá nebo máte naléhavý problém, zavolejte nám. Telefon na naší pobočku je k dispozici nepřetržitě. Pro naše zákazníky jsme tedy nonstop k dispozici.

Nejlepší ceny na trhu

Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na našich dodávkách, garantujeme ty nejlepší ceny.

Profesionálně vybavené vozy

Péče o naše vozy je pro nás také velmi důležitá. Garantujeme, že jsou ve výborném stavu. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou. Asistenční služba je pro naše zákazníky k dispozici nonstop. Naše vozy jsou i kvalitně vybaveny. Stěhovací rudlík, transportní kurty nabídneme na požádání zdarma. Samozřejmostí je také zapůjčení navigace. Na palubě našeho vozu také naleznete energetické nápoje pro dobití energie na cestě.