mekka celist kruhova

Přesné strojní svěráky vám usnadní práci

Strojní svěráky jsou vhodné nejen pro dílnu a garáž, ale také do průmyslových provozů. Široký sortiment strojních svěráků zahrnuje i hydraulické svěráky, svěráky s nožním upínáním a mohou být i mechanické. Neváhejte a usnadněte si práci.

Společnost VABEX s.r.o. nabízí strojní svěráky pro pevné uchycení obrobku při opracování. Strojní svěráky mohou mít otočnou základnu a mohou být i naklápěcí, což je velká výhoda při složitějším uchycení obrobku díky jeho tvaru či velikosti. Přesné a kvalitní strojní svěráky patří do každé kovoobráběcí dílny.

Strojní svěráky

Strojní svěráky se dělí do několika kategorií a neměly by chybět v žádné dílně. Pro CNC obrábění se nejčastěji využívá přesný strojní svěrák s hydraulickým či mechanickým posilovačem. Zde oceníte zejména velkou upínací sílu svěráku za použití minimálního úsilí obsluhy. Pro velkou sériovou výrobu se hodí svěráky s vícenásobným upínáním nebo pneumatické svěráky s extrémně rychlým upínáním.

Vybírejte podle provozu

Modulární svěráky oceníte pro jejich vysokou přesnost. Samostředící svěráky se využívají hlavně pro obrábění na 4 a 5 ose CNC stroje. Sklopno-otočné svěráky jsou značně variabilní při natáčení a naklápění. Velmi přesné brusičské i sinusové svěráky využijete pro broušení. Nerezové svěráky se využívají při EDM obrábění. Příruční svěráky se hodí do každé dílny k vrtačce a na potřebné přidržení.

Mechanické svěráky

Svěráky s mechanickým posilovačem jsou určeny pro hrubování obrobku a dokončovací práce. Mechanický strojní svěrák umožňuje přesné nastavení upínací síly. Při sériové výrobě vám zaručí, že každý dílec bude vždy upnutý naprosto stejnou silou. Oceníte speciální systém přítlaku pohyblivé čelisti, díky kterému je při utáhnutí pohyblivá čelist vždy tlačena do dna svěráku a nezvedá obrobek. Svěráky s trapézovým šroubem se dělí na modulární, nerezové, samostředící, příruční, sinusové i sklopno-otočné. V široké nabídce si jistě vybere každý dle svých požadavků a představ. Pro radu při výběru neváhejte kontaktovat zákaznický servis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup