Vela nepolohovací lamelový rošt

Chrániče matrací jsou základ hygieny

Spánek je nejdůležitější a také asi nejoblíbenější částí dne. Zvláště pak po náročném dni se nejvíce těšíme do své postele. O to je pak horší, když musíme ráno vstávat neodpočatí, rozlámaní a s bolavými zády. Základem všeho je samozřejmě matrace. Co dalšího si pořídit abyste se vyspali vždy dorůžova? Na hygienu během spánku mnoho z nás zapomíná. To je ovšem chyba. Chrániče matrací představují nejjednodušší cestu ke zdravému spánku. Snadno se používají, stačí je navléknout pomocí gumiček na matraci. Kdykoliv je potřeba můžete je zase snadno sundat a vyprat v pračce. Vždy tak budete spát na čistém, a hlavně ochráníte svou matraci před znečištěním, poškozením a výrazně prodloužíte i její životnost. Využívat byste je měli nejen, pokud máte malé děti, každý by je na své matraci měl mít. Pocení během spánku je totiž přirozený jev a všechen takový pot se odvádí ihned přímo do matrace.

Lamelový rošt a jeho výhody

Výběr roštu ke své posteli také neopomínejte. Lamelový rošt s sebou přináší mnoho výhod. Hlavní jeho funkcí je zvýšení ortopedických vlastností každé matrace. Kromě toho přispívá také ke správnému odvětrávání matrace, a tak zabraňuje tvoření plísní v matraci. Lamelové rošty mají více typů. Některé jsou polohovací, což ocení zejména pohybově omezení uživatelé a senioři. Ostatní rošty zase umožňují snadný přístup do úložného prostoru samotné postele.

Anatomický polštář vás neučí správně ležet

Anatomický polštář je tvarovaný podle lidského těla. Je vytvořen speciálně tak, aby pomáhal udržet správné držení hlavy během spánku. Tělo a hlavu tak vlastně nutí ležet a spát v té správné poloze, kterou potřebuje. Což může ze začátku být otravné, ale v budoucnu výsledky oceníte. Správná poloha během spánku je totiž nezbytně důležitá pro celé vaše tělo. Jen tak si můžete zaručit svěží ráno bez ztuhlosti a bolesti zad.

Udělejte pro svůj spánek to nejlepší, vyplatí se to.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup