Lyzovani v Rakousku

Lyžování Rakousko – proč vyrazit za zimními radovánkami právě sem

Pokud se vám u nás v České republice nechce čekat na sníh, který možná ani přijít nemusí, vyrazte si zalyžovat do rakouských Alp. Lyžování Rakousko je totiž zaručené, tady se sněhu dočkáte vždycky. Pokud milujete také dlouhé sjezdovky a dokonalý lyžařský komfort, bude to vaše první volba.

Proč právě Rakousko

Pokud jste milovníci lyžování, Rakousko vás zcela nadchne. Nejen proto, že leží doslova za humny. Pro nás je to nejbližší alpská země a do středisek se tak dostanete zcela bez problémů autem po dobře upravovaných silnicích a dálnicích. Najdete zde špičková střediska, od těch větších až po ta menší, rodinného charakteru. Nečekejte ale velké betonové komplexy. Zdejší ubytování bývá v menších objektech, které perfektně zapadají do malebné krajiny.

Zábava i dobré jídlo

V lyžařských střediscích se také dávno jen nelyžuje. Je zde nepřeberné množství možností, jak se zabavit i jinak. Což ocení jistě hlavně děti. Areály se také postupně spojují do stále větších celků, kde platí jeden skipas na více místech. Někdy se vám tak může naskytnout možnost projet si až stovky různých sjezdovek, což obvykle ani nemůžete stihnout. Zalyžovat si zde parádně mohou i zkušení lyžaři ale i začátečníci a malé děti. Kromě toho se na každém kroku dobře najíte, vyzkoušet můžete místní speciality nebo si dát něco z rychlého občerstvení.

V nadmořské výšce

Rakousko nabízí lyžařům komfortní střediska, moderní vleky, a hlavně kvalitní služby. Svou dovolenou si můžete naplánovat i s velkým předstihem, protože vždy budete mít jistotu, že až přijedete, bude zde sníh. Zdejší střediska se nachází ve velké nadmořské výšce. Ty nejvyšší jsou položené až 3500 m.n.m. Těšit se tak můžete na nekonečně dlouhé a vždy perfektně udržované sjezdovky. Ta nejlepší lyžařská střediska najdete na jihu země.

Už se těšíte na svou zimní dovolenou?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup