Pevne prichycene trubky Jak toho dosahnout

Pevně přichycené trubky: Jak toho dosáhnout?

Aby byly vaše trubky dobře připevněné, budete k tomu potřebovat dostatečně kvalitní příchytky trubek. Jak ale vybrat ty nejlepší?

Přichycení trubek je na první pohled stejné jako v případě kabeláže. Tak tomu ale není. Přichytky na trubky Schnabl jsou totiž výrazně odlišné. A to nejen ve své struktuře a materiálu.

Pevné uchycení

Příchytka na trubky je naprosto nezbytná, pokud chcete vaše potrubí opravdu kvalitně přichytit. Abyste toho ale dosáhli, budete si muset pořídit příchytky trubek z opravdu kvalitních materiálů. Nemějte ale strach. Možností je naštěstí nespočet. Vybírat si totiž můžete nejen z klasického pásového železa, ale také například z plastů nebo plechů.

Příchytky trubek z plastového železa patří mezi to nejodolnější, co můžete na trhu dostat. Nabízí velmi dobrou pevnost a také možnost opravdu trvalého ukotvení vašich trubek. Zejména v exteriérech si ale musíte dávat na korozi. Kovy totiž postupem času korodují. Pokud tedy chcete, aby příchytka vašich trubek příliš nevyčnívala, budete ji muset alespoň jednou za čas natřít nějakou barvou nebo zbavit vznikající koroze.

Další materiály

Pásový kov ale má i jednu velkou nevýhodu. Hrany pásového kovu totiž mnohdy bývají ostré. To znamená, že v některých případech mohou vzniknout nepříjemné problémy například s poškrábáním nebo dokonce proříznutím trubek. U odolnějších trubek ale na tento fakt rozhodně dbát nemusíte. Hrany totiž nejsou až tak ostré, aby poškodily jakýkoliv masivnější materiál. Například kovové potrubí nebo trubky z masivního plastu.

Příchytky na trubky se ovšem vyrábí i z dalších materiálů. Dalším populárním je například plech, který je daleko tvárnější a lehčí. Lepší alternativou ovšem bývá plast. Ten je oproti plechu výrazně tvrdší a udrží mnohem větší hmotnost. Jestliže tedy hledáte opravdu trvalé řešení, pak si pořiďte příchytky trubek z pásového železa nebo plastu. Touto volbou určitě neuděláte chybu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup