LIPA LEARNING

Tablet v rukou dítěte? Tráví Vaše děti na tabletu více času, než byste chtěli? A proč to nezkusit trochu jinak? Zkuste si nainstalovat vzdělávací aplikace pro děti od společnosti Lipa Learning. Děti nebudou jen pasivně sledovat pohádky a nebudou trávit hodiny hrami, které jim nic moc nedají. Vzdělávací aplikace jsou interaktivní, vyžadují aktivní zapojení dítěte. Dítě si osvojí určité znalosti a dovednosti, které musí následně strategicky použít. Je tak motivováno k samovolnému a nenásilnému učení. Nesrovnává se s ostatními, samo chce dosahovat lepších výsledků. Než tedy zanevřete na tolik moderní smartphony a tablety v rukou dětí, podívejte se, jestli to nejde i jinak.

Vývoj vzdělávací aplikace

Společnost Lipa Learning byla pod společností EMTC založena již v roce 2012, kdy se dali dohromady programátoři, vývojáři, animátoři a pedagogové, kterým nechybělo jisté nadšení a začali vyvíjet vzdělávací aplikace pro děti. Aplikace získaly řadu prestižních mezinárodních ocenění. Všechny aplikace jsou bezpečné a přiměřené věku dětí, jimž jsou určené.

Interaktivní aplikace pro Vaše děti

A co Vám a Vašim dětem aplikace od Lipa Learning přináší? Svět plný her, zajímavostí, tipů na domácí tvoření. To vše dohromady rozvíjí dítě v mnoha směrech. A že by mělo být učení a škola hrou se ví už hodně dlouho. Vyzkoušejte také nové interaktivní aplikace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup