Projekt NA VACKOVĚ nabízí moderní a cenově dostupné bydlení v centru Prahy!

Pohráváte si s myšlenkou, že se usadíte v Praze? Hledáte vhodné bydlení, máte rádi kvalitu za přiměřenou cenu? Chtěli byste bydlet nedaleko centra a současně si užívat spojení s přírodou? I taková forma bydlení je v Praze možná, a to díky novému projektu NA VACKOVĚ. Co nabízí a proč by se měl stát i vaším domovem?

Exkluzivní lokalita ve spojení s moderními byty

Projekt NA VACKOVĚ nabídne moderní bydlení v Praze na Žižkově. V okolí ulice Olgy Havlové se momentálně staví 3 budovy, které nabídnou 202 bytů. Stavbu realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s., která spolupracuje s MS Architekti. Jejich společným cílem je vytvořit místo pro spokojené bydlení. Důkazem toho je promyšlená koncepce bytů. Všechny jsou koncipovány tak, aby nabídly dostatek prostoru, byly vzdušné a maximálně využívaly denní světlo.

youngandcreative.cz_navackove_cz_01

Největší zastoupení v počtu 85 mají levné byty Praha 3 o dispozici 1+kk. Pokud máte děti, jistě vás budou zajímat byty 3+kk, kterých v rámci projektu vznikne 81. Dále bude postaveno 26 malometrážních bytů 2+kk a na své si přijdou i ti nejnáročnější – projekt nabídne 10 velkoplošných bytů o dispozici 4+kk.

youngandcreative.cz_navackove_cz_02

Spojení s centrem města i přírodou

Rezidenti projektu NA VACKOVĚ si budou moci užívat blízké spojení s přírodou (nedaleko se nachází parky Židovské pece a Balkán) a samozřejmě s centrem města. Potěší blízkost lékařů, obchodů, restaurací i bohaté možnosti kulturního vyžití. Lokalita je známa pro svou bezpečnost.

POZOR: Prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen a developer hlásí, že 50 % bytů zná již své majitele. Jestliže máte o bydlení v centru zájem, vaše rozmýšlení by nemělo trvat dlouho. Udělejte si nejdříve jasno v tom, zda máte nárok na hypoteční úvěr. Využít k tomu můžete i hypoteční kalkulačku zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup