Peci o pacienta v domacich podminkach zajisti agentura domaci pece

Péči o pacienta v domácích podmínkách zajistí agentura domácí péče

Domácí zdravotní péče se dostává do podvědomí stále více lidí, jelikož přináší pro pacienty řadu nesporných výhod. Jednou z hlavních předností domácí péče je to, že mohou pacienti trávit čas v klidu svého domova místo nemocnice či LDN. Navíc využití služeb agentury domácí péče je hrazeno ze zdravotního pojištění.  A co vše agentura domácí péče dělá?

Domácí péči využívají nejen senioři

Často panuje mylná představa, že je domácí péče určena pouze seniorům. Přesto, že senioři patří mezi nejčastější klienty agentury domácí péče, tak ji může využít opravdu kdokoliv, kdo má na ni nárok. Nejčastěji se domácí péče uplatňuje u pacientů s dlouhodobou nemocí a při rekonvalescenci po úraze. V rámci domácí péče je odbornými pracovníky zajišťována řada služeb, jako jsou např.: odběry krve, převazy ran atd.

Domácí péče má řadu předností

Je potvrzeno, že léčba v přirozeném prostředí je často rychlejší, než v případě nemocničního prostředí. Obzvláště to platí u starších lidí, kteří jsou fixování na svůj domov. Jednou z hlavních předností domácí péče je schopnost zajistit pacientovi psychickou pohodu, jež má pozitivní vliv na léčbu. Dále umožňuje zkrátit hospitalizaci pouze na nutnou dobu a doléčení už může proběhnout v domácích podmínkách. Díky domácí péči předchází pacienti také nemocničním infekcím.

Na koho se obrátit?

Pro získání domácí péče hrazené vaši zdravotní pojišťovnou je nutné kontaktovat svého lékaře, jež vám domácí léčbu předepíše. A následně kontaktovat agenturu ve vašem okolí. Obrátit se můžete například na agenturu ProCare Medical, která se věnuje domácí péči již od roku 2006. V jejich službách nechybí ani soukromá sanitka Praha či poskytnutí domácí plicní ventilace. Pobočky ProCare Medical můžete najít v Praze, Liberci, Brandýsi nad Labem a Přibyslavi, Hradci králové a Táboře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup