Univerzální magnetický držák na mobil do auta nebo selfie tyč s tlačítkem

Mobilní telefony jsou v dnešní době vybaveny kvalitními fotoaparáty, jež v mnohém nahrazují klasická kompaktní zařízení. Lidé s nimi fotí přátele, zvířata, krajinu, panoramatické fotografie, ale také sami sebe. A právě v posledním jmenovaném případě se vám hodí praktický pomocník.

Tím je selfie tyč s tlačítkem se kterou si uděláte nezaměnitelnou fotografii do rodinného alba nebo na sociální síť. Malý skládací doplněk, jenž pohodlně a rychle roztáhnete do délky až 70 cm. Nakonec upevníte telefon, stisknete tlačítko na rukojeti a je hotovo.

Produkt, s nímž si užijete spoustu zábavy.

JAK VYŘEŠIT UPEVNĚNÍ MOBILU V AUTĚ?

Mobilní telefon je multifunkčním zařízením. To neslouží jen k pořizování fotografií, ale i jako praktická navigace v automobilu. V této situaci však zapomeňte na klasické a obludné držáky, přes něž mnohdy není vidět a do nichž se dostává telefon velice obtížně.

Volte držák na mobilní telefon do auta, který je vybaven magnetem a dvěma kovovými destičkami. Ty upevníte k telefonu a mobil bez mrknutí oka připevníte k palubní desce, respektive tam, kam si umístíte držák.

Toto novodobé řešení je stále populárnější, a to především pro svoji flexibilitu a jednoduchost. Mobil navíc drží i na zhoršených cestách a při jízdě na nerovnostech.

Bezdrátová nabíječka pro mobilní telefony s technologií Qi Wireless

NAKUPUJTE PŘÍSLUŠENSTVÍ K MOBILŮM NA JISTYKUP.CZ

Jestliže jste zatoužili po výše uvedeném sortimentu, s nímž se rapidně navyšuje využitelnost mobilního telefonu, pak se oddejte produktové nabídce internetového obchodu jistykup.cz. Specialista s bohatými skladovými zásobami předkládající kvalitu za výjimečnou cenu.

Nechte si poslat moderní a originální doplňky k telefonu, jež vám přinesou velký užitek, a obdržíte je během velice krátké chvíle.

Selfie tyč s tlačítkem i magnetický držák na mobilní telefon do auta se stanou nepostradatelnými pomocníky každého z vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup