Dámské hodinky nejsou pouhý měřič času

Také považujete hodinky za nepostradatelný doplněk, bez kterého se žádný den neobejdete? Většina z nás nosí hodinky nejen do práce, ale neodkládá je dokonce ani v domácím prostředí. Navíc dámské hodinky nejsou považovány za pouhé měřiče času, ale také za šperk, který zdobí. Když už mluvíme o dámských hodinkách, není dobré je vybírat jenom podle praktičnosti a ceny. Důležitý je především jejich vzhled, který musí vyhovovat. Hodinky samozřejmě musí také splňovat požadavky na funkce. A jak je to se vzhledem hodinek?

Jak a podle čeho volit design hodinek

Vzhled hodinek by měl odpovídat zejména stylu a příležitosti, ke kterým je hodláme nosit. To se týká jak dámských, tak také pánských hodinek. Pokud jde o ženy, tak těm stylisté a vizážisté dokonce doporučují, aby hodinky odpovídaly jejich obličejovým liniím. A tak

  • baculkám budou více slušet dámské hodinky oblých tvarů,
  • naproti tomu štíhlé ženy hranatějších tvarů by měly sáhnout po hranatých hodinkách.

Co se týká pánských hodinek, tato designová záležitost se zde tolik neřeší.

  • Ženě, pokud je oblejších tvarů, budou opravdu slušet robustnější hodinky.
  • Drobná žena s drobným obličejem by měla dát přednost malému a jemnému formátu hodinek.

Pánské hodinky ani postavu příliš neřeší. Teď už víte, jak máte hodinky vybírat, ať už se je rozhodnete darovat k Vánocům, narozeninám, svátkům nebo různým výročím.

Překvapte náramkem

Máte své oblíbené hodinky, které stále plní svou funkci, tedy ukazují čas, a dokonce hezky vypadají a hodí se k vám? Pokud je jediným problémem závadný řemínek, který se buď zlomil, nebo praskl, můžete ho jednoduše vyměnit. Timegent.cz totiž ve svém e-shopu nabízí i kožené nebo nerezové řemínky.

Kromě hodinek a řemínků by vás mohly zaujmout také náramky. I ony jsou nezbytným doplňkem každé ženy. V poslední době si náramky získávají stále větší oblibu také u mužů. Pokud zjistíte, že vaše partnerka (partner) doma ještě žádný náramek nemá, překvapte ho. Určitě si to zaslouží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup