Vlastní byt uprostřed Prahy – konečně!

Už jste na to čekali více než dlouho? Sen o vlastním bydlení uprostřed Prahy se právě realizuje. Podívejte se na proměnu městské části, kde již za krátký čas budou byty různých velikostí, které čekají na nové majitele. V klidné čtvrti a zároveň uprostřed všeho dění! Co se staví?

Proměna ošklivého káčátka

Ano, tu pohádku známe všichni. A taky víme, jak moc si oblast Horního Žižkova zasloužila projít proměnou, na kterou už tak dlouho čekala. Nové byty v Praze na Žižkově je projekt, který z nevyužité a značně zanedbané části města udělá něco nového, krásného a užitečného. Už bylo na čase! 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor, moderní centrum s rezidenční i obchodní čtvrtí – to vše bude Horní Žižkov již za pár měsíců. Chcete se stát součástí této úchvatné proměny nevzhledné ošklivé části města v krásnou labuť?

Byty v Praze

Projekt Na Vackově je koncipován tak, aby dispozice každého jednotlivého bytu byla utvořena s maximální využitou plochou – je zajištěna vzdušnost a je také kladen důraz na dostatečný přísun přirozeného denního světla. Konečně projekt, který myslí na to, že lidé milují předzahrádky, balkóny, lodžie a střešní terasy. Byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk budou postaveny v klidné lokalitě, která se nachází uprostřed pulzujícího velkoměsta.

Všude to máte kousek

Lokalita Horního Žižkova představuje ideální místo pro městské bydlení. Prostor bývalého nákladového nádraží se promění v obchodní čtvrť, která bude nabízet veškerou očekávanou občanskou vybavenost. A okolí? Budete bydlet jen kousek od známého kina Aero, které představuje významné kulturní centrum. Sousední park přímo vybízí ke klidné procházce a v docházkové vzdálenosti od vlastního bytu budete mít také Vítkov, Parukářku nebo sady na Krejcárku.

Vlastní bydlení v centru Prahy – to je splněný sen!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup