Profesionální ozvučení místnosti vám zajistí AVT Group

Potřebujete zajistit kvalitní ozvučení sportovní haly, zasedací místnosti, sálů, školní učebny, nebo jakékoliv jiné ozvučení místnosti? Chcete docílit shodných poslechových podmínek pro všechny posluchače? Pak se neváhejte obrátit na společnost AVT Group, která byla založena v roce 2013 a za krátkých 6 let se vypracovala v předního odborníka na akustická měření a úpravy v České republice.

Malé i velké prostory

Prostorovou akustiku a elektroakustiku vám dokáže navrhnout téměř v jakémkoliv prostoru, od malých studií až po velké haly a koncertní síně, včetně atypických prostorů. Prostorová akustika od firmy AVT Group nachází uplatnění například v rámci zvukové režie, nahrávacích studií, poslucháren, kin či kanceláří. Dokáže vám navrhnout akustické řešení na míru v administrativních budovách, školách, sportovních a kulturních objektech a jiných veřejných prostorech.

Postará se o projekt od A do Z

Výhodou využití služeb společnosti AVT Group je možnost připravit pro vaši budovu či místnost celý návrh akustického řešení na základě přání zákazníka. A to od návrhu projektu přes jeho realizaci až po komplexní servis nainstalované techniky. Navíc je schopna provádět technický dozor při volbě jiného dodavatele či poskytnout odbornou konzultaci.  Při návrhu úprav prostoru se postará i o akustická měření dle norem.

Využití kvalitních prvků

Během realizace každého projektu využívá firma AVT Group pouze kvalitních akustických prvků. Především se jedná o akustické prvky od přední firmy Vicoustic, která nabízí akustické prvky prvotřídních vlastností a moderní design jednotlivých prvků. Kromě toho dbá firma AVT Group také na celkový vzhled prostoru, aby splňoval akustické vlastnosti a dobře vypadal. Proto pracuje i s architekty.

Profesionální akustické řešení vám zajistí firma AVT Group.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup