Romantika a jedinečnost – ubytujte se v místě, kudy šly dějiny

Rádi poznáváte krásy naší země? Nebo jen hledáte to pravé místo pro uspořádání mimořádné akce, jako je svatba, konference, oslava výročí nebo firemní večírek? Kde najít to pravé místo, abyste byli spokojeni?

V podhradí je krásně

Hotel u Karlštejna je jedinečné místo – jen kousek dál uslyšíte šumět splav líné řeky Berounky, na zahradním ostrůvku si můžete upéct něco lahodného na grilu, po dobrém jídle a pití si zajdete na privátní wellness a děti se budou skvěle bavit v mini zoologické zahradě, kde všechna zvířata známe jménem. Večer se pohodlně ubytujete v jednom z romantických pokojů s WiFi připojením a budete si užívat pobytu na místě, kudy procházela historie naší země.

Ideální místo pro různé akce

Hledáte místo, kde byste si dokonale užili svou svatbu? A co v hotelu, který je jedním z nejromantičtějších míst, které naleznete? Nádherně opravená budova starého mlýna nabízí veškeré pohodlí a zázemí. Potřebujete uskutečnit konferenci, firemní akci nebo rodinnou oslavu? Ubytování nedaleko Karlštejna je skvělá volba! Jsou pro vás připraveny konferenční i svatební sály, relaxační centrum, nebo hotelový ostrov s party stanem a grilem.

Cestou okolo

Na romantický hotel na Karlštejně můžete narazit i při svých toulkách za poznáním naší země. Pro turisty, kteří jsou vyčerpaní z celodenního objevování krás v okolí je připravena restaurace, kde načerpáte ztracené síly. Po dobrém jídle se sluší a patří věnovat se odpočinku, abyste se připravili na další den. Navštivte hotelové relaxační centrum s finskou saunou a Whirlpool. Až se do růžova vyspíte v prostorách historického mlýna, čeká na vás bohatá snídaně a třeba najdete čas i pro chvíli v hotelovém fitness centru.

A co vy? Při jaké příležitosti se vydáte do jednoho z nejkrásnějších míst naší země?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup