Autobazary – který si vybrat?

V současné době se velmi řeší výběr kvalitního autobazaru. Často čteme ale i slyšíme v televizi, kde si naštvaní zákazníci stěžují na neférové služby. Při nákupu nového vozu byste si měli zkrátka vždycky předem o daném autobazaru něco zjistit. Co je tedy naprostý základ?

Co sledovat?

Nyní pomineme výběr automobilu. Každý autobazar samozřejmě nabízí různé vozy. Až teď vůz vyberete, zjistěte si něco o samotném bazaru. Zejména je velmi důležité vědět, kdo daný automobil vlastní. Ohlídejte si, aby vlastníkem byl v tomto kroku bazar. U fyzické osoby může nastat problém při reklamaci. Přiznejme si, že auta zkrátka nemusejí být v nejlepším stavu. Nedostat zpět své peníze, pokud na ně máme nárok, je vždy nepříjemné.

Hodně můžete vyčíst z webových stránek, včetně celkového dojmu. Pokud nenarazíte na podezřelé chování v obchodním rejstříku (častá výměna majitelů), můžete do bazaru směle vyrazit. Při vstupu se dívejte na zeď, zda neuvidíte osvědčení o službách nebo různá ocenění.

Zaměstnanci by vždy měli zachovat maximální profesionalitu a zařídit vám nadstandardní služby.

Doporučení

Rozhodně by neměl být problém zajistit si na prohlídku vozidla vlastního mechanika. Autobazary by toto měly vždy povolit. Nebojte se dát na rady svých známých nebo třeba rady na Facebooku. Pokud mají FB stránku, často je také zapnuté automatické hodnocení od zákazníku. Někdy i se vzkazy. Špatné nejsou ani diskuze na internetových fórech.

Více o prodeji ojetých vozů a dalších službách na https://www.auto-vyhybka.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup