Půjčka, která se rozhodně vyplatí

Najít v dnešní době výhodný a transparentní úvěr mezi nebankovními poskytovateli není ničím jednoduchým. Většina z nich má ve svých produktových nabídkách jisté „ale“, jež se vám následně může celkem nemile prodražit. Pokud už vás nebaví hledat v přemíře nejrůznějších úvěrů a rádi byste vsadili na jistotu, pak se začtěte do níže uvedených řádků.

Creditportal půjčka

Nejprve vám představíme půjčku, která nadchne především milovníky krátkodobých úvěru. Je to Creditportal půjčka, s níž můžete financovat libovolné věci a služby. Její parametry jsou následující.

  • Půjčka od 500 Kč do 30 000 Kč
  • Splatnost na 1 – 30 dnů

Ve prospěch tohoto řešení hovoří fakt, že o peníze si můžete říci skrze internetovou žádost a bez skrytých poplatků předem. Peníze lze obdržet poměrně rychle, a to i díky tomu, že se vyhnete nežádoucím administrativním procesům a finance obdržíte bankovním převodem na účet.

Zmínit je třeba i to, že v rámci Creditportal půjčky se vám dostanete také možnosti předčasného splacení.

Zonky půjčka

Jestliže však potřebujete větší peněžní obnos, například na nové vybavení domácnosti, nákup automobilu, rodinnou dovolenou nebo úhradu jiných závazků, volte Zonky půjčku. Ta pochopitelně nabývá vyšších hodnot.

  • Půjčka od 20 000 Kč do 500 000 Kč
  • Doba splatnosti na 6 měsíců až 7 let

Zonky půjčka je takovým nebankovním unikátem svého druhu. Peníze si totiž půjčujete přímo od lidí a společnost Zonky je profesionálním zprostředkovatele celého procesu. Domoci se tak můžete bezpečných splátkových podmínek a výhodné úrokové sazby.

Přestaňte hledat v přemíře nebankovních společností a využijte jednu z výše uvedených variant úvěru, s nímž docílíte svého finančního uspokojení. Volte v tomto směru osvědčené firmy, jež na trhu působí delší dobu a mají za sebou stovky spokojených zákazníků. S nimi budete rozhodně nadšeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup