Vozíky nebo rudly?

Pokud k firmě připadá sklad, mělo by se zároveň investovat i do manipulační techniky. Pro mnohé zaměstnavatele to může být velká investice, ale rozhodně se vyplatí. Manipulační technika boří mýty o tom, že práce skladníka je náročná a zatěžující. Manipulační technika práci ve skladu značně ulehčuje, pomáhá s manipulací a přemísťováním zboží, tudíž je práce ve skladu o něco méně náročná, jak si o ní lidé myslí. Pokud lídři firem uvažují nad koupí manipulační techniky, neměli by váhat dlouho – škodí jen sami sobě.

I když manipulační technika přednostně ulehčuje práci skladníkům, jedná se také o stroje a nástroje, které obecně urychlují práci ve skladu, což se značně projevuje na prosperitě společnosti. Manipulační technika je tedy skvělá pro obě strany – jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele.

V současné době je však manipulační technika obrovský pojem ukrývající mnoho strojů a nástrojů, do nichž lze investovat. Lídři firem se však nejčastěji rozhodují mezi vozíky a rudly. Co tedy zvolit?

Do jakých vozíků investovat?

  • plošinové vozíky
  • policové vozíky

Pro nerozhodné majitele firem máme odpověď – vyplatí se investovat do obou druhů manipulační techniky. Co se týče vozíků, vyplatí se konkrétně investovat do plošinových a policových vozíků, policové vozíky dokonce oceníme i doma.

Rudly jako pomocníci číslo dva

Rudly jsou v současné době nepostradatelné nejen ve skladu, ale především v hospodách nebo ve vinařstvích. Speciální rudly na sudy totiž pomáhají s manipulací těžkých sudů s pivem, vínem nebo limonádou. Existují však rudly spíše do skladů, to jsou hliníkové rudly, skládací rudly nebo schodišťové rudly.

Rudly jsou snadno skladovatelné, nepřekáží, pokud je zrovna nepotřebujete. Především skládací rudly schováte vždy, když je zrovna nepoužíváte, a složíte v době, kdy opět mají pomáhat při manipulaci s krabicemi nebo balíky.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup