Opravíme vám pneumatiky na počkání i objednávku

Najít spolehlivý pneuservis v Praze, který vám opraví poškozené kvality v co nejkratším čase tak, abyste mohli opět bezstarostně jezdit, není nic snadného. Pneuservis Praha Michle takovým je. Zastavit se zde se svým problémem můžete kdykoliv během otevírací doby nebo si opravu svého vozidla naplánovat a objednat se na vámi vyhovující termín. Spolehnout se můžete i na kvalitu odvedené práce, ta totiž prochází komplexním procesem.

Co se s pneumatikou při opravě děje?

Pokud pneuservis na Praze 10 navštívíte, nejprve přijde na řadu detailní diagnóza vašeho problému. Zjistí se typ a rozsah poškození, na jejichž základě se dozvíte, jak dlouho oprava potrvá a kolik finančních prostředků si budete muset připravit. Způsobů oprav pneumatik je hned několik. Pokud je to možné, přistoupí pneuservis k co nejšetrnější opravě – pomocí běžné záplaty. V extrémních případech dojde až k výměně celé pneumatiky za novou.

Novou nebo použitou pneumatiku?

V takové chvíli máte na výběr. Buď investujete do zbrusu nové pneumatiky, nebo využijete přidruženého bazaru pneumatik a vyberete si z již použitých pneumatik. Pokud jste se svým automobilem již nějaké ty kilometry najezdili, doporučujeme zvolit právě použité pneu. Opotřebením se totiž více přiblíží k těm, které vám na vašem automobilu zbyly. O jejich kvalitu se obávat nemusíte. Ke každé pneumatice z bazaru pneumatik existuje její historie, skladování navíc probíhá v suchém prostředí. Investici do nových pneumatik si ponechejte až na výměnu celé sady.

Nechte si svá kola otestovat

Když už v pneuservisu Praha budete, můžete nechat svůj automobil podstoupit nějaký z nabízených testů. Obzvláště pokud tak nečiníte pravidelně, stojí to za zvážení. Mluvíme zde o seřízení sbíhavosti kol, testu brzd nebo testu podvozku. Neseřízená sbíhavost kol může mít kromě zhoršené manipulace s vozidlem za následek také nerovnoměrné opotřebování pneumatik a tím zkracování jejich životnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup