youngandcreative.cz kentoyafitness cz nahledovy

Přebytečná kila navíc? Jak na ně vyzrát…

Konec roku je přede dveřmi a s nimi ruku v ruce i panika z tloustnutí. Svátky klidu a míru jsou totiž v mnoha domácnostech slaveny i jako svátky konzumu a hodování. Velmi pravděpodobně tak hrozí, že během svátečních dnů volna se budeme oddávat gurmánství, někdy hraničící až s přejídáním. Ve výsledku budeme mít zkažené žaludky a nějaké to kilo navíc.

Přestože si každý rok říkáme, že to letos nedovolíme, nebudeme trpět obžerstvím a odbouráváme přemíru sladkostí i bramborových salátů, praxe bude určitě jiná. Už nyní je proto třeba myslet na dobu novoročních předsevzetí, kdy se budeme z přehršel jídla kát a posilovna v Praze 10 se naplní k prasknutí.

Jak shodit přebytečná kila?

Všichni se budou snažit opět dostat do kondice a docílit váhového úbytku. Cvičení, systematický trénink ve fitness centru na Praze 10, spolu s úpravou jídelníčku, jsou tím nejlepším způsobem, jak být opět ve formě. Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport rozmístěné na celkové ploše 400 m2. Prostorné fitcentrum je rozděleno na čtyři místnosti. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitreky, veslovací trenažér, 6x běhací pás a 4x stacionární kolo.

youngandcreative.cz kentoyafitness cz 01

Velmi dobré výsledky lze získat i s osobním trenérem, který dokáže sestavit efektivní trénink, vyhecovat ke sportovní aktivitě a stane se tak extra sparing partnerem pro dny plné nadšení, ale zejména i pro období, kdy bude nadšení upadat a projeví se známky únavy. Osobní tréninkový kouč dohlédne na to, aby byly cviky prováděny technicky dobře, a poradí, jak využít potenciál posilovacích strojů.

Výsledky zaručeny

Dobré fitness zařízení nabídne i vhodnou sportovní výživu před i po cvičení. Ve fitku lze pořídit spoustu energetikých doplňků, jako jsou spalovače. energizery, proteinové nápoje, sacharidové nápoje a aminokyseliny. Nedílnou součástí viditelných sportovních výsledků je komplexní zázemí a hlavně příjemné prostředí. Člověk se musí v objektu cítit dobře. V Kentoya fitness neexistuje rivalita, naopak budete mile potěšení přátelskou klubovou atmosférou, kde je každý vítán.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup