materska skolka

Mateřská školka v Praze – kde se děti cítí jako doma

Pokud jste se před nedávnem stali rodiči malých dětí, měli byste co nejdříve začít řešit otázku, do které školky své dítko umístíte. Jak jistě víte, počet volných míst ve veřejných mateřských školách je naprosto nedostačující kvůli počtu potencionálních uchazečů. Proto se do popředí dostávají soukromé mateřské školky, které nabízejí stejnou a někdy dokonce lepší péči o děti.

Proč dát děti do mateřské školky?

Mateřská školka Praha má otevřeno od 7 do 19 hodin, takže nemusíte řešit problematické odpolední vyzvedávání. V hlavním městě totiž většina lidí pracuje od 8 do 16 hodin, tudíž si poté mohou v klidu svoje dítko vyzvednout. O děti se bude starat pouze vyškolený personál s dlouhou praxí dodržující přísné osnovy. Ty byly vyvinuty a vymyšleny speciálně pro tento druh vzdělávacího zařízení ředitelkou mateřské školky a docentem Zdeňkem Matějíčkem.

V jakých lokalitách se mateřská školka nachází?

Jak už bylo řečeno, mateřská školka Praha se nachází v hlavním městě. Jejím zakladatelům ovšem začalo být brzo jasné, že jediné zařízení nedokáže uspokojit poptávku z celé metropole. Proto postupem času vzniklo 6 dalších poboček rozesetých po Praze. Dvě z nich se nachází na Praze 9 v ulicích Lovosická a Novoborská a další například v Krči, Modřanech, Dubči nebo Měšicích.

Jak školku hodnotí Česká školní inspekce?

Jako jedno z málo soukromých zařízení tohoto typu dosáhla mateřská školka Praha vynikajícího hodnocení u České školní inspekce. V řízení školky se totiž pozitivně odráží mnohaleté zkušenosti paní ředitelky, která zde dokázala vytvořit bezpečné a zároveň atraktivní prostředí pro malé děti. Díky vynikajícímu technickému zabezpečení pak není problém ani plnění ŠVP PV.

Jestliže chcete pro své dítko to nejlepší, zamluvte mu místo v soukromé mateřské školce, která mu poskytne to nejlepší možné vzdělání v nádherném prostředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup