Kožená sedací souprava KAVALI s elektrickým polohováním

Kožené sedací soupravy – víte, jak je správně vybírat?

Kožené sedací soupravy bezesporu přemění i váš interiér na stylový pokoj, kde bude radost odpočívat. Víte ale, jak správně sedačky vybírat? Ještě, než se začnete poohlížet po konkrétním kousku, ujasněte si, co vlastně chcete a očekáváte.

Máte už ve všem jasno?

Při výběru kožené sedací soupravy si zodpovězte pár základních otázek, ať máte jasno v tom, co vlastně hledáte a potřebujete. Konkrétní požadavky na barvu, styl, velikost a konstrukci pohovky jsou také důležité, ale je nutné vědět i to, pro kolik osob má být sedačka určená, zda máte děti nebo domácí mazlíčky, kteří s vámi budou také sedačku sdílet, jestli bude sedací souprava sloužit i jako postel ať už jen občas nebo každý den či jestli chcete úložný prostor. Tohle všechno je také při výběru rozhodující.

Kde bude její místo

Velikost je parametrem číslo jedna. Každá sedací souprava musí do místnosti především perfektně padnout. Počítejte i s důležitými průchody a nezapomeňte, že se doporučuje mít vždy volný prostor alespoň 80 centimetrů mezi pohovkou a stěnou nebo nábytkem. Jinak by se vám kolem ní dost těžko pohybovalo. Pravidlo také praví, že by sedací souprava měla vždy směřovat čelem ke dveřím. Proč? To proto, abyste vždy měli přehled, a večer se jistě budete cítit bezpečněji.

Jakou vybrat, když je doma málo místa

V malých prostorech a bytech může být problém umístit sedací soupravu. Ale řešení samozřejmě existuje. Využijte roh malé místnosti, tím ušetříte spoustu místa. Vybírejte tedy tvary do L anebo varianty 3+2+1 nebo 3+1+1. Jde o sedací soupravy, které obsahují menší pohovku a dvě křesla nebo kombinaci taburetu a křesla, zkrátka tak, jak si to sami zvolíte, a vše bude ve stejném designu. Navíc s menšími kousky nábytku lze skvěle manipulovat, takže je můžete přendávat i z místnosti do místnosti podle potřeby.

Jak budete vybírat vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup