Postavte si klec pro ptáky z hliníkových profilů

I když se to pro mladou generaci zdá jako nudný koníček, chov ptáků je stále atraktivní hobby pro mnohé z nás. V současné době se dokonce chov holubů označuje za jeden z nejstarších koníčků vůbec, který se udržuje i dodnes. I když atraktivnější a častější jsou chovy andulek nebo exotických ptáků v podobě papoušků. Papoušci jsou kupodivu velcí ptáci, ale nejsou na chov tak nároční, jak si o nich mnozí lidé myslí. Stejně jako andulky i papoušci potřebují své voliéry jsou na rozdíl od voliér pro andulky daleko větší a prostornější.

Pokud přemýšlíte nad tím, že začnete chovat exotické nebo jiné ptactvo, určitě dumáte nad tím, kde seženete potřebnou venkovní voliéru či případně klec pro papoušky. Nemusíte chodit do velkých obchodů, kde najdete klece jen v jedné velikosti, které se vám nehodí na místo, kam chcete voliéru postavit. Raději si svou vlastní vyrobte.

Není to vůbec nic těžkého

I když se mnozí lidé nyní zastavili a přečetli si větu ještě jednou, nejedná se skutečně o nic těžkého. Výroba klecí pro ptáky či případně výroba venkovních voliér může být dokonce zábava, na které se pomalu ale jistě stane tak závislí, že se ze stavění voliér stane váš další koníček.

Možná se ptáte, jak je možné, že vás bude stavění voliér a klecí pro ptáky bavit. Vždyť se jedná o manuální práci, na kterou nejsou všichni nadaní. Možná všichni nejsou nadaní na manuální práce, ale se stavebnicemi to umí jistě každý.

Vraťte se zpátky do dětských let

Díky stavebnicovému systému Aluhobby se můžete opět vrátit do dětských let. Věřte tomu nebo ne, ale přímo ze stavebnice je možné postavit klec pro ptáky nebo případně voliéru. Stavebnice obsahuje podrobný návod a všechny součástky včetně hliníkových profilů, spojek, sítí a pletiva, které k výrobě obydlí pro své okřídlené mazlíčky nezbytně potřebujete.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup