Koupelnový nábytek

Každý den ji potřebujeme a denně ji každý z nás navštěvuje. Správně! Je to koupelna! Na internetových stránkách www.eko-domov.cz Vám nabízíme rozsáhlý sortiment doplňků a celkového vybavení koupelny. Koupelnový nábytek firmy ELITA Vás jistě osloví svými cenami, kvalitou a moderním provedením. Rádi bychom Vás v tomto okamžiku krátce seznámili s jednotlivými výrobními sériemi –  firmy ELITA.

Zvláště pro malé koupelny v panelových domech jsou výrobky MAJUS Bahama a MAJUS Olcha. Koupelnový nábytek typu MAJUS je oblíbený bílý nábytek osvědčeného tvaru. Je chloubou každé koupelny. Seskupení tohoto nábytku obsahuje skříňky, umyvadla, komínky, zrcadla a další. Koupelnový nábytek MAJUS můžete do svých koupelen nainstalovat jako závěsný, stojací nebo na nožkách. Bližší technické údaje: Přední díl je zhotoven z MDF desky o tloušťce 16mm. Korpus nábytku je udělán dřevotřískovou laminovanou deskou stejné tloušťky. Úchyty nábytku jsou v barvě chromu a všechny stěny nábytku jsou v bílém s vysokým leskem.

Koupelnový nábytek MAJUS Olcha byl zhotoven jako levný nábytek zrovna do menších koupelen. Jedná se o koupelnový nábytek stojací. Předností nábytku je zejména jeho působivá barevná kombinace bílá + olše. Přední díl i korpus jsou vytvořeny z dřevotřískové laminované desky tloušťky 16mm. Nábytkové úchyty jsou harmonovány do barvy hliníku, dvířka jsou v barvě bílého laku s vysokým leskem a korpus dvířek je napodobeninu olše.

Kromě nábytku MAJUS můžete shlédnout i další koupelnový nábytek a mnoho doplňků, které Vaší koupelnu ozdobí. Setkáte se s mnoha barevnými provedeními a s více druhy materiálu. Pro Vaši představu uvedeme například nábytek lakovaný, který je dostupný v mnoha odstínech, nábytek z lamina nebo i nábytek celodřevěný z kvalitního masivního dřeva, ale i nábytek skleněný. Zmíněné možnosti provedení je možné kombinovat, a tak doufáme, že si z naší nabídky vyberete a my Vám tak budeme moci nabídnout koupelnový nábytek dle Vašich představ.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup