Interiérové dveře na míru

Pokud renovujete svou domácnost, nebo rovnou stavíte novostavbu, jistě se také zaměříte dříve nebo později na výběr vhodných dveří do nejrůznějších místností vašeho domu nebo bytu. Ideální je vše proměřit a důkladně propočítat, také si určete jakýsi design, který by měl být jednotný. V praxi to znamená, že dané dveře budou plně korespondovat s ostatním užitým nábytkem. Nechte si poradit s výběrem barev a materiálu, používá se především masivní dřevo a plasty, případně bývají interiérové dveře doplněny o ozdobné prvky.

Kliky a zárubně nesmí chybět

Ke kvalitním dveřím neodmyslitelně patří také nejrůznější kliky a kličky a samozřejmě zárubně, které jsou jakousi bází a základem. V nich jsou vchodové dveře i dveře venkovní, a to všech rozměrů, osazeny a je tak nezbytně nutné, aby měli náležitou kvalitu materiálů, ale také správně seřízenou funkci. Rozměry zárubní jsou většinou normované a dané, ale někdy zde můžou být jisté odchylky. Další důvod, proč se poradit s odborníky. Ono otřepané heslo: jednou měř, dvakrát řež, zde platí dvojnásob.

Rozdělení dveří

Dveře si můžeme rozdělit mnoha způsoby, tedy kupříkladu podle materiálů, použití, rozměrů a tvarů, a podle dalších parametrů. Tady je pár nejznámějších typů dveří, které jsou nezbytnou součástí internetových obchodů se stavebními a interiérovými prvky:

  • Masivní
  • Dřevěné, kovové, plastové, skleněné, speciální
  • Jednokřídlé, dvoukřídlé
  • Interiérové, exteriérové
  • Speciální
  • Posuvné dveře
  • Vchodové dveře

Nezapomínejte na bezpečnost

Setkáte se pochopitelně také s dalšími modely dveří a je to jen na vaší fantazii a také určité znalosti interiérových prvků, jaké zvolíte do svého domu nebo bytu. Pro vaši bezpečnost jsou zde také rozličné bezpečnostní dveře, které již dávno nejsou jen ve strohém provedení, ale designově skvěle zapadnou i do nejmodernějších domácností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup