Vícedílné obrazy na plátně

Vícedílné obrazy zhotovené z fotografií, převedených na plátno, jsou velkým hitem. Fotografie pocházejí od profesionálních fotografů, a obrazy se vyrábějí ručně, s velkou přesností a precizností. Do vašeho interiéru tak získáte opravdu hodnotný předmět, který jej oživí a zútulní. Moderní obrazy jsou většinou krásně barevné. Jedna barva často převažuje, a je tak možno obraz perfektně sladit s interiérem. Naleznete ovšem i díla černobílá, nebo s jinak omezeným spektrem, která jsou velice efektní. Fotoobrazy složené z více dílů přestavují zajímavou variantu. Fotografie získá na nových rozměrech a efektech, působí často rafinovaně a odlišně od jednodílných variant.

Jednodílné obrazy do bytu

Naproti tomu jednodílné obrazy na plátně jsou variantou klasičtější, motiv je celistvý a také zavěšení tím pádem o něco jednodušší. Celistvě zprostředkovávají motiv, hodí se do každého interiéru, a to do moderního i klasičtěji zařízeného. Jednodílné i vícedílné obrazy do bytu u nás můžete volit například podle barev, abyste měli trochu zjednodušený výběr, protože motivů a máme opravdu mnoho.

Výroba obrazů

A jak probíhá vlastní výroba? Nejdříve je samozřejmě fotografie, kterou zhotoví nějaký profesionální fotograf ve vynikající kvalitě. Naše moderní obrazy na plátně jsou tisknuty pomocí špičkové inkoustové techniky s jasnými a sytými barvami, v opravdu ostrém rozlišení. Výroba se obejde bez ředidel, je tedy mnohem ekologičtější. Moderní obrazy na stěnu obsahují inkousty, které jsou zdravotně nezávadné, a nevydávají žádný zápach. Plátna, na které jsou fotografie tisknuty v různé velikosti, máme samozřejmě značková, a natahují se na dřevěný rám. Rámy můžeme zhotovit v libovolné velikosti. Jsme tedy ve výrobě velice flexibilní, rádi zhotovíme obraz na přání konkrétního zákazníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup