Ubytování bojnice pro každého

Hledáte ubytování na Slovensku, v blízkosti termálních pramenů, krásné přírody? Zkrátka ideální místo k odpočinku a nabrání nových sil do dalších pracovních dnů? Pak vyzkoušejte ubytování bojnice v nedalekém Slovensku. Dovolená bojnice vám nabídne vše, co budete očekávat. Bojnice je malé lázeňské městečko, které se nachází ve středním Slovensku v horní Nitře.  Návštěvníci tedy mají možnost strávit nezapomenutelné chvilky v místních lázních a wellness. Právě díky účinkům termální vody, prvotřídní kvalitě lázeňských služeb a malebné přírodě všude kolem se lázně Bojnice staly jedněmi z nejoblíbenějších na Slovensku.

Penzion, který nabízí špičkové služby

Právě ve městě Bojnice se nachází penzion bojnice, nazývaný též ubytování Hujer Bojnice. Jedná se o apartmány, které nabízí kombinaci luxusního ubytování s velmi příjemně stráveným časem. To vše v prostředí překrásného lázeňského města Bojnice. Bojnice ubytování představuje 5 dvoulůžkových pokojů, ke kterým je na vyžádání možné přidat přistýlku. Každý pokoj je velmi dobře vybaven, samozřejmostí je vlastní kuchyňka, koupelna se sprchou a sociálním zařízením. V kuchyňce najdete lednici, základní nádobí, elektrickou dvouplotýnku a rychlovarnou konvici.  Pro dokonalý komfort penzion nabízí Wifi zdarma a televizi se satelitním připojením na každém pokoji.

Parkování ve dvoře je samozřejmě pro hosty penzionu zcela zdarma.

Sledujte webové stránky tohoto penzionu, penzionhujer.sk, kde se dozvíte mnoho důležitých informací. Rezervace je možná telefonicky nebo přes objednávkový systém. Penziony bojnice nabízí svým zákazníkům ubytování, ve kterém se budou cítit jako doma. Klademe důraz na maximální komfort a pohodlí.

Poznejte krásy tohoto města

V okolí tohoto města najdou turisté opravdu mnoho vyžití. Přes turistiku, po návštěvu zámku Bojnice, využití lázeňských služeb. K dispozici je zde také minigolf a jízda na koni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup