Kvalita podlahy je důležitá

Podlaha je velmi zatěžovaným prvkem interiéru. Jsou na ni proto kladeny i vysoké nároky. Není dobré šetřit na nesprávném místě. Oblíbené jsou například podlahy z korku. Velmi dobře vyhoví hlavním požadavkům, kterými jsou dobrá izolace, pěkný vzhled, tichost a odolnost. Je to materiál měkký, teplý, dobře izoluje od chladu i hluku. Má zkrátka velice výjimečné vlastnosti, a požadavky zákazníků umí uspokojit velmi dobře.  Tlumí hluk prostorový i kročejový. Je to i díky pórovitosti tohoto materiálu.

Inovativní korková podlaha

Moderní podlaha z korku je ekologická, šetrná k životnímu prostředí, jde o skvělý způsob obnovitelného využití dřeva. Vyniká vrstveným provedením, přičemž vrchní vrstva má opravdu vysokou hustotu. Tato vrstva je i často různě potištěna. Provedení může být plovoucí, nebo celoplošně lepené. Tento materiál je i snadno opravitelný, má tedy velmi dlouhou životnost. Cena je oproti klasickému dřevu velmi výhodná. Tím, že tato krytina skvěle izoluje, ušetříte i jisté náklady za topení. Skvělá tepelná izolace zvyšuje totiž o nějaký ten stupeň teplotu v místnosti. Teplo se zbytečně neztrácí. Chůze po tomto povrchu je velmi příjemná a tichá. Obzvláště v domácnosti, kde jsou děti, je tento materiál velmi ceněn. Děti si často hrají na zemi, a proto tichost, měkkost a tepelná izolace jsou žádanými parametry.

Odolnost korku

Přesto, že je korek materiálem pružným a měkkým, má překvapivou odolnost. Ovšem vyvarovat se musíte působení ostrých předmětů. Konzervuje se navíc speciální povrchovou vrstvou. Díky snadné opravě může tedy tento povrch vypadat stále jako nový. Navíc pokládka je velmi rychlá. Během jednoho dne, samozřejmě podle velikosti plochy, můžete mít položenou novou podlahu. Jako bonus může být považováno to, že tento materiál pomáhá k vytvoření hypoalergeního prostředí v domácnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup