gumove autokoberce alfa romeo 147 011

Připravte se na sychravé počasí

Autokoberce jsou pro řadu řidičů nezbytným autodoplňkem. Nejen, že plní estetickou funkci, ale jsou také velmi praktické z hlediska údržby vozu.

Zabraňte šíření plísní a bakterií ve vašem voze

Zejména nyní, s příchodem chladnějšího počasí a častějším výskytem srážek, ať už dešťových nebo sněhových, oceníte především funkčnost gumových autokoberců. Ty sice nejsou na první pohled tak esteticky zdařilé jako textilní autokoberce, ale zřejmě každý upřednostní před vzhledem jejich efektivitu zabraňování vzniku a šíření plísní. K tomu dochází v zimním období velmi snadno, jelikož se v autě prakticky pořád nachází nějaká voda, rozbředlý sníh nebo zbytky bláta. Z textilních koberců se tyto mokré nečistoty odstraňují poměrně špatně a navíc trvá, než koberečky vyschnou. Oproti tomu se gumové autokoberce velmi snadno udržují. V zásadě se obejdete bez jakéhokoliv speciálního vybavení. Gumové koberce do auta si můžete snadno vyčistit kdekoliv v průběhu cesty. Většinou z nich totiž stačí nečistoty pouze vytřepat případně zbytky vody vylít. Pokud však přece jen nejste schopni skousnout vzhled gumových autokoberců, pak není nic jednoduššího, než koberce měnit podle počasí a ty gumové pokládat pouze při nepříznivém počasí.

Praktické autopotahy

Stejně jako autokoberce, tak také autosedačky mohou v zimním období trpět. Zejména pokud vozíte malé děti, pak jistě víte, že i při sebevětší opatrnosti velmi často dojde k ušpinění sedaček. Jednoduchým řešením, jak originální sedačky ochránit je pořízení výměnných autopotahů. Autopotahy Škoda nebo i další značky a modelové řady vozů seženete na stránkách Vopi.cz. Zde si můžete vybrat z autopotahů univerzálních nebo na míru, kde si sami zadáte požadavek na jejich výrobu prostřednictvím jednoduchého konfigurátoru www.vopi.cz/konf-koberecky/. Ti, kteří si na vzhledu vozu mimořádně zakládají si pak mohou vybrat autokoberečky a autopotahy, které k sobě budou ladit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup