Tandemové seskoky padákem

Tandemové seskoky jsou ideálním zpestřením výletů a dobrodružných výprav

Dobrodružné povahy, adrenalinoví nadšenci i ti, kteří rádi zkoušejí něco nového a reagují na zajímavé výzvy, by si rozhodně měli ozkoušet tandemové seskoky. Seskoky jsou organizovány zkušenými instruktory na letišti v Kolíně, kam je výborná dostupnost autem, autobusem i vlakem. Na letišti je kompletní vybavení, bezpečné stroje i zázemí pro váš doprovod – podává se občerstvení a je zde i dětský koutek.

Seskoky padákem může zkusit každý, kdo má odvahu a splňuje nenáročné podmínky

Seskoky s padákem jsou provozovány z letadel L – 410 turbolet a AN – 2, jež dosáhnou pro seskok výšky 4000 metrů. Praxe a zkušenosti ověřily, že tyto typy letadel jsou pro tandemové seskoky nejkomfortnější a nejbezpečnější. Moderní systémy firem Next, Sigma a Parachutes de France Atom a zajišťovací přístroj Cypres, jenž slouží k automatické aktivaci zajišťovacího padáku, plus zkušenosti vedoucích instruktorů jsou jistotami pro váš parádní prožitek z letu i bezpečného dopadu na zem. S vynaložením minimálního úsilí zájemci o seskok nepotřebují extra lékařské osvědčení, s výjimkou osob trpících cukrovkou či srdečními chorobami a lidé starší 65 let. Jinak lze skákat a létat umožněno lidem od osmi do 100 let s maximální hmotností 115 kg.

Tandemový seskok padákem nevyžaduje speciální výcvik, pouze poučnou instruktáž

Příprava pro tandemový seskok padákem zabere zhruba 20 minut. Pro konkrétní seskok účastníci obdrží ochranné brýle, speciální přílbu a kombinézu. Následně v letadle vystoupají do výšky 4000 m, připoutáni k tandem-pilotovi vyskočí a padají volným pádem asi 40 až 50 sekund. Ve výšce 1800 metrů instruktor otevře padák. Následuje dalších pět až osm minut letu. Kompletní seskok se natáčí od přípravy až po přistání, hodinu po dopadu zájemci o seskok dostanou sestříhanou a ozvučenou nahrávku na USB. Celá zábava trvá přibližně tři hodiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup