aplikace

Jak si vytvořit mobilní aplikaci na míru?

Taky jste slyšeli o tom, že mobilní aplikace jsou dnes považovány za nejmocnější marketingový nástroj? Určitě ano. Mít dnes jen reprezentativní webovou stránku, to bohužel nestačí. Musíte mít víc. Musíte mít vlastní mobilní aplikaci, díky které se více vryjete do podvědomí zákazníků. Mobilní aplikace toho umí skutečně hodně, využívá všechny funkce telefonu, přizpůsobuje se každému zařízení, do kterého je stažena. Proč ji tedy nemít?

Možná se ptáte, kolik mobilní aplikace stojí. Ve skutečnosti není tak drahá, jak se domníváte. Cena se však odvíjí od toho, u koho si necháte mobilní aplikaci udělat nebo jaké budou vaše požadavky na mobilní aplikaci.

Další často pokládanou otázkou je, jak si vytvořit vlastní mobilní aplikaci nebo u koho si mobilní aplikaci nechat vytvořit. I na tuto otázku známe odpověď.

Nechte to na profesionálech

Pokud toužíte po vlastní mobilní aplikaci, požádejte o pomoc profesionály. Doporučujeme zejména odborníky ze společnosti PepiApp, kteří se zaměřují nejen na tvorbu mobilních aplikací, ale také na následný vývoj mobilních aplikací. Vytváří aplikace na míru jak pro operační systémy Android, tak také pro telefony s operačním systémem iOS.

V minulosti firma vytvářela mobilní aplikace pro různé podniky, mezi nimiž se nacházely festivaly, muzea, také firmy ve službách nebo restaurace a obce či města.

Zkuste to sami

Pokud nechcete mobilní aplikaci vkládat do rukou profesionálům, zkuste ji vytvořit sami. Existuje hromada nástrojů, které slouží k tvorbě mobilních aplikací. Zatímco u některých musíte mít programátorské znalosti, jiné jsou pro amatéry, tudíž si v nich vytvoří aplikaci i lajk.

Mezi lidmi jsou oblíbené zejména nástroje Appmakr nebo Appypie, který se řídí heslem, že vytvořit si vlastní mobilní aplikaci je stejně jednoduché jako upéct koláč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup