Co potřebují motorkáři?

Milovníci motorek a případní motorkáři, máte zakoupené všechno, co byste koupené mít měli? Samozřejmě, motorka je základ, ale jedná se jen a pouze o první investici, která je kupodivu ta nejvíce nákladná. Je nutné dokoupit mnoho dalších věcí, které jsou potřebné zejména při samotné jízdě. Víte, co všechno potřebujete, respektive co potřebují motorkáři?

Jak jsme zmínili, motorka je jen a pouze první investice, která je tou nejvíce nákladnou. Není to ale poslední investice, v pořadí je mnoho dalších věcí, které musí každý motorkář zakoupit. Čím tedy začít?

• Moto oblečení

Oblečení na motorku je potřebné, o tom není pochyb. Žádný motorkář nemůže na motorku usednout v teplácích, plandavé mikině a teniskách, které mají podrážku tenkou sotva centimetr. Musí mít speciální moto oblečení, které se skládá z moto kalhot a z bundy na motorku. Existuje také ještě jedna alternativa, kterou je kombinéza. V případě, že se rozhodnete pro kombinézu, musíte počítat s menší praktičností, ale za to se budete cítit pohodlněji.

U moto oblečení je ještě možnost výběru – můžete si vybrat kvalitnější, byť dražší kožené oblečení, jinak je zde možnost i textilního oblečení.

Součástí oblečení na motorku jsou také boty, které by měly motorkáři perfektně padnout. Moto boty tedy kupujte jen ve správné velikosti.

• Chrániče

Nedílnou součástí základního vybavení každého motorkáře jsou také chrániče. Potřebné jsou nejen rukavice na motorku, které ochrání náchylné ruce, ale také je nutné investovat do přilby na motorku. Ta je nepostradatelná a bez ní nemůžete vyjet ani do nedalekého obchodu. Nezapomínejte samozřejmě na chrániče kolen, ramen a páteře.

Každý chránič má svou funkci, každý se podílí na záchraně života při případném pádu, každý může zmírnit pád a minimalizovat případná zranění a úrazy.

zdroj obrázku: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup