Vypravte se poznat nejstarší koupelnové město na Slovensku, které Vás uchvátí nedotčenou krajinou Velké a Malé Fatry

Lázně Turčianské Teplice se mohou chlubit tím, že jako jediné lázně na Slovensku pomocí minerální vody léčí onemocnění ledvin, onemocnění močového ústrojí a také onemocnění pohybového aparátu.

Horské prostředí Velké a Malé Fatry zaujme všechny milovníky přírody a turistiky. Okolí se můžete vydat obdivovat pěšky nebo na kole po značených cyklostezkách.

Aquapark na Slovensku

Přesvědčte se o léčivých účincích zdejší vody i Vy a navštivte jediný aquapark s léčivou minerální vodou na Slovensku Spa&Aquapark v Turčianských Teplicích. Důležitou roli hraje chemické složení minerální vody a její účinek, kdy minerální látky vstupují během koupele i po ní do kůže a z kůže.

Kromě toho, že tato voda snižuje krevní tlak a působí na rozšíření cév má taky celkově relaxační účinek.

Po koupeli si na sebe udělejte chvíli času a vyberte si některou z masáží. Na výběr máte z klasických částečných až po lymfomasáž, havajskou masáž Lomi-Lomi nebo medovou masáž.

Ještě před masážemi vypusťte všechny starosti a na 60 minut se zrelaxujte v bylinkové parní sauně, která má dezinfekční a hojivé účinky.

Příjemný den můžete zakončit kvalitní kávou nebo některým z nabízených drinků v Kavárně Aquabar s výhledem na okolí aquaparku. V letních měsících přijde vhod Bar na ostrově, obklopený potokem.

Turčianské Teplice

Přímo ve městě Turčianské Teplice se v letních měsících vydejte na koupaliště Vieska se dvěma bazény s teplotou vody od 27°C do 28°C.

V areálu máte možnost sportovních aktivit jako je volejbal, stolní tenis, pétanque, basketbal nebo minigolf. Zaujme Vás i lanové centrum, kde ve výšce 8-10 metrů nad zemí můžete zdolávat různé lanové překážky.

I během dovolené se můžete setkat s bytostmi z říše pohádek. Vydejte se s dětmi po Naučném chodníku do Lesoparku Bor. Při nenáročné túře, která vám zabere zhruba 3 hodiny času se na 8 informačních tabulích dozvíte informace o místní přírodě a území na kterém se nachází.

Pro děti se každoročně koná pohádková trasa, která vede kolem Naučného chodníku Lesopark.

Všechna stanoviště jsou označena tabulkami s pohádkovými bytostmi, které mohou vidět i naživo během oslav dne dětí.

Tip na ubytování:

Zažijte přímo královské ubytování, luxus a účinky minerálních pramenů v Hotelu Royal Palace medical SPA****. Blízko termálních koupališť v klidném prostředí lázeňské promenády můžete vyzkoušet také Léčebný dům Aqua**. Vybírejte z nabídky na webu e-slovensko.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup