univerzalni dezinfekce

Univerzální dezinfekce pro ruce a povrchy je nepostradatelným pomocníkem v domácnosti

V dnešní době je prevence a hygiena stále důležitější. LAVON univerzální dezinfekce je tak tím pravým pomocníkem, který by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět. S využitím dezinfekce na povrchy a ruce totiž získáte pocit čistoty a ochrany, a to nejen ve vaší domácnosti, ale i v průmyslových prostorách nebo veřejných zařízeních. A proč si pořídit právě LAVON dezinfekci?

Účinná dezinfekce rukou

LAVON univerzální dezinfekce je speciálně formulována pro dezinfekci rukou s cílem zničit škodlivé bakterie, kvasinky, plísně a obalené viry. Již s malým množstvím dezinfekce na rukách a důkladným rozetřením dosáhnete vysoké účinnosti. Dezinfekci navíc není třeba oplachovat, protože LAVON dezinfekce se nechává působit na pokožce tak, aby zajistila maximální ochranu.

Bezpečná dezinfekce povrchů

Dezinfekce rukou není jedinou potřebou, které čelíme v každodenním životě. S LAVON dezinfekcí můžete také snadno a efektivně dezinfikovat pracovní plochy a povrchy mnoha zařízení. Stačí jednoduše namočit suchou a čistou plochu dezinfekcí a nechat ji působit po dobu několika minut nebo až do úplného odpaření. S jejími baktericidními účinky si můžete být jisti, že zničíte nebezpečné mikroorganismy na povrchu a zajistíte si bezpečné prostředí.

Snadné použití a využití

LAVON dezinfekce na povrchy je navržena tak, aby byla snadno použitelná a přinášela maximální výsledky. Stačí aplikovat dostatečné množství dezinfekce na ruce a důkladně ji rozetřít. Pro dezinfekci povrchů se doporučuje úplné smočení plochy. Pořídit si můžete nejen malé, ale i velké balení pro dostatečnou zásobu, která vám vydrží delší dobu. Bezpečnostní pokyny jsou pak jasně uvedeny na obalu, abyste měli veškeré informace při ruce. Nakonec na dezinfekci oceníte i cenu. Zakoupit si ji můžete na webových stránkách prostredkycistici.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup